2703
2553

خواهرم میخاد طلاقشون از شوهر بی همه چیزش بگیره.. حالا نمیدونیم از کجا باید شروع کنیم.. شوهرش خرجی نمیده معتادم هست سر یه قضایایی خواهرمو گول زده برده دادگاه مجبورش کرده مهریه و جهازشو حلالش کرده ...خواهرمم فعلا درخاست برای جهیزیه اش داده... حالا نمیدونیم قدم بعدی باید چیکار کنه... مهریه هم نمیخاد خواهرم فقط حضانت بچشو میخاد ونفقه و جهازشو.. حالااصلا نمیدونیم میشه دوباره وسایل اشو پس بگیره یا نه... تورو خدا اگه کسی کمکی میتونه بکنه دریغ نکنید خیلی خواهرم ساده و زود باوره نگرانم براش

تا یه جایی باهات راه میام🚶‍♀️از یه جایی به بعد از روت ردمیشم 😏😜🤣🤣💃..... اسم کاربریم هم فقط خدام هست... نه فقط خودم😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
باوکیل مشورت کنید

همون نه دور و ورمون وکیل اشنا داریم... نه پولشو داریم که وکیل بگیریم

تا یه جایی باهات راه میام🚶‍♀️از یه جایی به بعد از روت ردمیشم 😏😜🤣🤣💃..... اسم کاربریم هم فقط خدام هست... نه فقط خودم😜
فک کنم باید دادخواست بدن عسر و حرج یعنی سختی در ادامه زندگی (مالی)  دست بزن هم داره؟

نمیدونم خواهرم خیلی تو خودش میریزه زیاد چیزیو به ما نمیگه

2714
فک کنم باید دادخواست بدن عسر و حرج یعنی سختی در ادامه زندگی (مالی)  دست بزن هم داره؟

به نظرتون میتونه جهازشو پس بگیره؟ 

11

عزیزم اگر پسره فرزندشون تا ۷ سالگی با مادره و بعدش حضانت با پدرش هست تا ۲۵ سالگی خودش انتخاب میکنه

و اگر دختره تا ۷ سالگی بامادر و بعدش تا ۹ سالگی با پدر هست حضانتش

عزیزم اگر پسره فرزندشون تا ۷ سالگی با مادره و بعدش حضانت با پدرش هست تا ۲۵ سالگی خودش انتخاب میکنه ...

ینی خودش نمیتونه انتخاب کنه؟. پسره دوس داره با مادرش باشه

به نظرتون میتونه جهازشو پس بگیره؟ 

فک کنم

شما کادو هم بدی میتونی پس بگیری

این که کادو نبوده

فک کنم خواهرت باید بگه به شرط خوب بودن و ترک رضایت نامه دادم

عمل نکرد 

پشیمونم

جهیزیه زن حکم امانت داره خونه شوهرش 

اگه عمدا (شایدم حتی سهوا) خسارت بزنه 

باید جبران کنه

جهازش چی بوده

نو؟ 

ارزش داره خاطراتش رو مرور کنه سخته ها

ینی خودش نمیتونه انتخاب کنه؟. پسره دوس داره با مادرش باشه

خیر عزیزم

ولی اگر وابستگی شدید داره تو دادگاه ب قاضی بگید ک خودش دوست داره با مادرش زندگی کنه

حیف اگر مشکلشکن جدی نیس با خواهرتون حرف بزنید تا برگرده لخاطر فرزندش شاید همسرش نزاره پسرش بره پیشش

مخصوثا ک خواهرتون تمام حق و حقوق خودش رو بخشیده

2706