2737
2734
عنوان

مامانا لطفا بیاین 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 43 پست
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 احتمالا یکی از پسر عمو هام مال خودمه 😂😂😂 آخه دوتا شون سر من دعوا دارن😫😂😂

😂😂😂😂من به معنای واقعی از پسر عمو هام بدم میاد یعنی نمدونی چقدر 

حالا تو دوسش داری ؟

میگن کویر جنگلی بوده که به بارون گفته دوستت دارم 
😂😂😂😂من به معنای واقعی از پسر عمو هام بدم میاد یعنی نمدونی چقدر  حالا تو دوسش داری ؟

آره بد نیس😂😂😂   باهاش حوصلم سر نمیره😂😂😂😂    یه سری داشت جوک بازی درمیاورد واسم منم حوصله نداشتم گفتم برو خودتو بمال به خیار باور میکنی رف خیار آورد نصف کرد مالید به صورتش😂😂😂😂😂😂😂    من از خنده روده بر شدم 😂😂😂    نمیدونستم اینقدر حرف گوش کنه😂😂

مشکلی داری ریپ نکن اعصاب ندارم😂😑   ۱۲ سالمع😉     لطفن  لایک نکنین ❤      به غلط املایی ها گیر ندید 😂💔          🐰آناهیتا🐰       یه دختر لوس فروردینی😂😉       خوش خنده و مهربون💋       در عین حال لجباز و یه دنده😈😀        فرزند ارشد بهار🐾🍃     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بد نیس😂😂😂   باهاش حوصلم سر نمیره😂😂😂😂    یه سری داشت جوک بازی درمیاورد واسم ...

خواستم بنویسم دوست داره نوشتم دوسش داره 🥲انقدر نوشتم دوسش دارم اشتباه شد 

2728
😂😂😂😂من به معنای واقعی از پسر عمو هام بدم میاد یعنی نمدونی چقدر  حالا تو دوسش داری ؟

یه بار دیگه خونه پدر بزرگم بودیم نشستیم سر سفره من و یکی از دختر عمو هام عادت داریم پیش هم بشینیم 😂😂  حالا دوتا از پسر عمو هام(همون هایی که گفتم سر من دعوا دارن ) دعوا میکردن کدوم کنار من بشینه😂😒

مشکلی داری ریپ نکن اعصاب ندارم😂😑   ۱۲ سالمع😉     لطفن  لایک نکنین ❤      به غلط املایی ها گیر ندید 😂💔          🐰آناهیتا🐰       یه دختر لوس فروردینی😂😉       خوش خنده و مهربون💋       در عین حال لجباز و یه دنده😈😀        فرزند ارشد بهار🐾🍃     
یه بار دیگه خونه پدر بزرگم بودیم نشستیم سر سفره من و یکی از دختر عمو هام عادت داریم پیش هم بشینیم 😂 ...

😂😂😂😂😂😂وای بقیه هم میدونن دوست دارن 

😂😂😂😂😂😂اخی معلومه دوسش داره پس 

آره بابا دعواس سره منه بیچاره😂😂   

😂😂😂😂😂😂وای بقیه هم میدونن دوست دارن 

کل خاندان فهمیدن با کارهاشون😂😂😂      سر سفره هی میگف برنج خالی کنم 😂😂  خورشت نمیخوای😂😂

2738
کل خاندان فهمیدن با کارهاشون😂😂😂      سر سفره هی میگف برنج خالی کنم 😂😂  خورش ...

وااااااااااای 🤣🤣🤣🤣من یکی از پسر عمو هام دوسال از خودم کوچیک تره دوستم داشت 😆

وااااااااااای 🤣🤣🤣🤣من یکی از پسر عمو هام دوسال از خودم کوچیک تره دوستم داشت 😆

اینم یه سال کوچیک تره😄😅    اون یکی چند سال بزرگترها😆

داشت؟😂😂

اینم یه سال کوچیک تره😄😅    اون یکی چند سال بزرگترها😆 داشت؟😂😂

😂😂😂خو بچس معلوم نی احساسش هنوز هست یا نه از چیز های مشخصه اره ولی واس من که مهم نی 😂من خودم یکیو دوست دارم که دوسم نداره🥲بنا بر این سعی میکنم باهاش خوب رفتار کنم و خیلیییی مهربون

😂😂😂خو بچس معلوم نی احساسش هنوز هست یا نه از چیز های مشخصه اره ولی واس من که مهم نی 😂من خودم یکیو ...

ایشالا اونم تو میدوس🥰😍 

نمیردنم والا شاید تغییر بکنه احساساتش😁🤔