2410
2553
عنوان

بچمو نوشت مهد حالا صدتا صاحب پیدا کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 35 پست

شما کار خوبی کردیمطمینا وهیچوس بیشتر از یه مادر به فکر بچه اش نیس پس به حرف دیگران اهمیت نده اما متاسفانه الان شرایط جوریه که آدم میترسه واقعیتش هم کرونا هم آنفولانزه و فصل پاییز هم معمولا فصلیه که اکثرا زود مریض میشن هواش هوای جالبی نیس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به دوستان عزیز . بنده وارد کننده لباس کودک برند های آلمان هستم از سن نوزادی تا 17 سال .کیفیت اجناس عالی هست .  پیج اینستا مون این هست .

lupimod.lidl@

خوشحال میشم از پیجمون دیدن کنید و فالو کنید . همچنین در حال راه اندازی گروه در واتس اپ هستم اگر کسی تمایل داره شماره بفرستید من ادد کنم . ممنون از همراهیتون 🌹

والا حالیشون نیس منم بد بچمو نمیخام که فکر میکنن مادر خوبی نیستم

عزیزم دختر منم 4 سالشه همش کلافه است ..خودم حروف انگلیسی یادش دادم و تموم رنگها هم یادش دادم

یکی باشه مثل مامانت اصن ازت خسته نشه:)
2456
وااا چه مادر شوهر فضولی هرکسی احتیاط زندگی و بچشو داره 

چرا فضول، بالاخره بزرگتره و با تجربه و دلسوز پسر و نوه اش، راست هم گفته بچه های مهد همیشه مریضن ، یه بچه ای مریض میشه بقیه هم میگیرن

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

سه سالگی سن مهده 

اهمیت نده

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2714
نه بابا همین الانم جدا نمیشه از من مربیش میگفت بهترین سن ۳سالگیه که اصطراب جدایشم تموم میشه وگرنه بع ...

خب شما میتونستی بذاری پیش خانوادت،پیش خواهر زاده ای برادر زاده ای،در طول هفته چند روز اینکارو کنی خودتم یکی دوساعت بهش سر نزنی

اضطرابشم میره

من از همون بچگیش خیلی وقتا میذاشتم خونه مادرم،خواهرام مجردن ولی یه خواهر دارم ۹ سالشه پسرم خیلی دوسش داره

چندین ساعتم باشه پیششون مشکلی نداره،پسرم دوسال و نیمه س 

کلی گلسر خوشگل و خوشرنگ با هر سلیقه ای که هستین😍

پسر منم 3 سالشه خیلی تنهاس و کلافه و همش نق میزنه منم دوست داشتم بزارم مهد ولی از طرفی بدن ضعیفی داره فوری مریص میشه و حتما باید انتی بیوتیک بدم تا خوب بشه و سابقه تشنج با تب هم داشت که دکتر گفت تا 5 سالگی باید مواظب باشم تب نکنه برای همین فعلا نمیزارم مهد

ب شوهرت بگو

کی زورشو زد

کی پوشک عوض کرد

کی شب بیداریش و‌داشت

فقط گوه خور نداشت ک ماشالله پیدا کرد

درثانی بگو من مادر بچم هرکی ادعاش میشه یاعلی نگهش داره آفرین

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هیشکیو با بچش امتحان نکن حتی اگه هنوز دنیا نیومده😔میشه برا سلامتی نی نیم دعا کنین اگه این امضا رو میبینین❤️🌸هیچ وقت دیر نیست رفیق🌟حتی یک ثانیه قبل مرگ🤏نی نی یار محض رضای خدا وقتی میخوای بترکونی یه نیگا به این چشما کن🥺دلت میاد🥺بیشتر نیگا کن🥺🥺🥺🥺🥺 بقران خط دیگه ندارم نترکون عزیز دلم😶چالش ناشناس گذاشتم حرف بزنین راحت پاتونو بندازین روپاتون 🤣💓آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه https://harfeto.timefriend.net/16481430356386
نه بابا همین الانم جدا نمیشه از من مربیش میگفت بهترین سن ۳سالگیه که اصطراب جدایشم تموم میشه وگرنه بع ...

روان شناسا خیلی حرفا میزنن پسر منم خیییییییییییییییییلی وابسته بود حتی فقط از دست خودم اب یا غذا میخورد 

5سالش شد گداشتم با پسر خواهرام بره کوچه 

دیگه منو به اونا میفروشه خیلی هم اعتماد بنفسش خوب شده

البته کوچمون سه چهار تا هستن همه هم خدا را شکر با ادب هستن

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین

خب عزیزم الان واقعا شرایط مناسبی واسه مهد گذاشتن بچه ۳ ساله نیست‌.

دلریم به پیک ششم کرونا نزدیک میشیم و واقعا اوضاع خطریه

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁

بهتره تو این کرونا نفرستی به کسی ربطی نداره ولی تو این کرونا جون بچه ها در خطره

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
2706