2726

توفیق اجباری ک میگن همینه هااااا😎😎😎😎😎

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو تو اومدی خواستگاری...خواستگاری یعنی خواهش تمنا...ازم خواهش کردی دلم به حالت سوخت زنت شدم...

اونم میتونه بگه : میتونستی قبول نکنی  

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
2728

وقتی همیشه داره  تکرار می کنه شماهم ازین به بعد اصلا واکنشی نشون نده بخند خیلییی راحت و بگو ای بابا مرسی از فداکاریت عشقم که خودتو فدای من کردی وتاحالا دم نزدی 

اصلا ناراحتی وحساسیتتو نشون نده 

اینجوری وقتی توام بخندی وجوابشو بدی از سرش می افته بعد چند ماه گاهی وقتام خودتو بزن به نشنیدن واگه دیدی باز به قصد اذیت تکرار کرد بشنوی بگو جانم نشنیدم دوباره بگو حرفتو وبعد دیگ چیزی نگو به کارت ادامه بده 

تجربه ۱۰ساله زندگی مشترک من میگه اگر شوهرتون یه همچین حرفایی زد که قصدش تحقیر و خرد کردن شماس 

سریع در نطفه خفش کنید بار دوم تکرار نکنه وگرنه پر رو میشه ادامه میده😐

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
عزیزم ی بار بگو اگ پشیمونی برو دادخواست بده از این پشیمونی دربیا دیگه دهنشئ میبنده

دقیقا این حرف در نطفه خفه کردنخ 

ب شما پیشنهاد میکنم حتما پیج روانشناسی خانواذه رو تو اینستا قالو  کنسد در مورد این مسائل راهکار داده

2706