2726
عنوان

کمک به خواب بچه

37 بازدید | 4 پست

بچه ها راهکار واسه خوابوند بچه دوماهه میگین؟ هروقت بچه ام خوابش بیاد مجبورم بلند شم برگردونمش واقعا پا و کمر برام نمونده. تا هم میذارم سرجاش دستا و پاش میپره انگاری از چیزی ترسیده بیدار میشه. دیروز پدر منو درآورد بااینکه از ظهر نخوابیده بود شب هم نمی‌خوابید. چیکار کنم؟ چه جوری عادتش بدم؟ 

بدترین کار اینه ک ب چیزای نادرست عادتش بدی 

مث تاب دادن و راه بردن و... 

نهایت بذا رو پات لالایی بده آررروم بعد ک خوابش برد آروم پاهاتو باز کن بذارش رو زمین

پریدن دس و پای نوزاد هم کاملا طبیعیه

قند عسل من

بدن نوزاد هنوز سیستم خوابش تنظیم نشده مثلا ما آدمها شب میخوابیم و صبح بیدار میشیم و همه اینها بخاطر هورمون هایی هست که تو مغز ترشح میشه اما واسه نوزاد هنوز اینجوری نیست برای همین اون اوایل همه مادرا درگیر خواب بچه اشون هستن. 

💗

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بدن نوزاد هنوز سیستم خوابش تنظیم نشده مثلا ما آدمها شب میخوابیم و صبح بیدار میشیم و همه اینها بخاطر ...

ممنونم عزیزم با حرفات دلگرمی دادي. اون اوایل میگفتن همه که تا 40 اش صبر کن خوب میشه بعد گفتن تا دو ماهگی الانم میگن تا پایان 3 واقعا دیگه کلافه شدم🤕🥴