2733
2734
عنوان

چرا از باباها ميترسيديم؟

190 بازدید | 25 پست

شمام مثل من از باباتون بيشتر از ماماننون ميترسيدين

تا مامانم ميگف ب بابات ميگم زجه ميزدم

با اينكه مامانم هميشه دست ب كتك بود

بابام يا خيلي بيخيال رد ميشد يا تنبيه ميكرد البته تنبيهاش بد بود(البنه بچه تر بودم واقعا تنبيهم نميكرد)

يني حاضر بود مامانم كتك بخورم ولي ب بابام نگه

البته الان ميدونم بابام چ ادم خطرناكيه

ولي بچه بودم نمبدونستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خطرناکه؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

نه من از هیچکدوم نمی ترسیدم

خجالت ولی چرا

ازبابام خجالت میکشم هنوزم

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2738

حالا من هیچ وقت از بابام نترسیدم فقطم یبار یدونه زد تو پام که اونم زیاد دردم نگرفت ولی مامانم نه کوچیک بودم دو سه باری زدم ولی نمیدونم چرا بازم مامانمو بیشتر دوس دارم با اینکه بابام بیشتر خواسته هامو برآورده میکنه 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
چ ادم خطرناکیه؟ مامانا گنده میکردن تا بچه ها ازباباهاحساب ببرن

ادم خطرناك دبگ مرد خطرناك ندبدي

بيمار رواني كنترل رواني نداره

جنون داره ي جورايي

از اين مرد خطرناكا ك هر كارب ازشون بر مباد

2706