2726
بی بی زدی

نبابا ، خیلی زوده عزیزم ، میخوام صبر کنم چند روز بعده موعد اگه پری تشریف نیاورد ، امیدم به خداس ، هرموقع خودش میخواد بده ، من بیخیال شدم دیگه ، فقط محتاج دعای شماییم مامان جونش 😻 

انشاالله بارداری راحتی داشته باشی 👶🌼

خدایا شکرت💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نبابا ، خیلی زوده عزیزم ، میخوام صبر کنم چند روز بعده موعد اگه پری تشریف نیاورد ، امیدم به خداس ، هر ...

مرسی عزیزم.ازته دلم میخوام حامله شی.چندروزانقداینجاسرچ کردم بی بی چک دیونه شدم.زیردودقیقه افتاد مطمعن باشم 

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم
بچه دوم.باورکن این چندروز انقداینجاسرچ کردم بی بی چک الان باورنمیکنم.خداهیچکس منتظرنزاره.قبل ۲دقیقه ...

وای خداروشکر ..خوشبحالت عزیزم ...کاش مال منم اینجوری مثبت بشه ...خیلی ناامیدم این ماه

2728

مبارکه عزیزم پس امضات و تیکر بارداری چیه🤔

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
مرسی عزیزم.ازته دلم میخوام حامله شی.چندروزانقداینجاسرچ کردم بی بی چک دیونه شدم.زیردودقیقه افتاد مطمع ...

شک نکن ، قطعا نی نی داری تو دلت ، من با هاله ای ک بزور دیده میشد بتام مثبت بود ، این که دیگه پررنگه پررنگه ، هرچی زودتر برو زیر نظر متخصص زنان تا به سلامتی غارغ شی عزیزم 😻

خدایا شکرت💜
شک نکن ، قطعا نی نی داری تو دلت ، من با هاله ای ک بزور دیده میشد بتام مثبت بود ، این که دیگه پررنگه ...

مرسی.بعدظهرمیرم یه جوراب بخرم بزارم توباکس بدم به شوهرم .خوبه؟

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم
اره 😍😍😍😍 عالیه... یک نامه هم بنویس از طرف نی نی واسه باباییش 💃💃 

عزیزم توهم بچه دوم میخوای

من پارسال دوقلو باردار شدم کورتاژ شدن بخاطر نداشتن ضربان قلب ، الان دوباره اقدامم ، نه عزیزم من بچه ...

وای اخه چرا.انشالله این دفعه یه توپلش بیادبغلت

2706