2733
2734
عنوان

بارداری

368 بازدید | 60 پست

سلام دوستان

من باردارم

شوهرم میگه نمخام مشکلات  اقتصادی و مالی و خونه اینادارم نمیتونم ازپسش بربیام میگه سقطش کنیم

امامن میخامش و یماه نیمه میشه

بچمودوس دارم ۴ساله ازدواج کردم

اما بزورمیخادبچموبکشه چیکارکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو خدا روزی دهندست

شاید این تنها شانس تون واسا بچه داشتن باشه

مراقبش باش

توکل کن ب خدا

بزرگش کن

هیچ حسی شیرین تر از مادری نیست

مردا وقتی بزرگ میشن ک پدر بشن

تو مرا جان وجهانی
2731

هی خدا بعضی مثل ما ارزو به دل میموننن بعضی مثل همسرشما.هی خدا بزرگیتو شکر. فقط به شوهرت بگو یه درصد فکر کن بعد این دیگه حامله نشی. چون سقط از عمد توی این دنیا و اون دنیا باید جواب پس بدی

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺
مگه باهم تصمبم نگرفتین بچه دار بشین؟

نمیدونم بگم داشتیم یان اما اون کلا میگفت ۱۰سال دیگه من دیروز۲۴ساله شدم.بهش میگفتم ک میخام انا میگفت ازپسش برنمیایم.اخه خداک بچه بده روزیشم میرسونه

توشرکت کارمیکنه با۴تومن حقوق.امامیگه تادیرنشده بدنیاتیاریمش ک ن اون بدبختی بکشه تواین گرونیا ن ما.اخه بچه یماه نیمس منم دوسش دارم کلافه شدم

2738

توروقران نکنی این کارو تحت هیچ شرایطی یه وقتایی باوجود اون فسقلیا روزیتون هزاربرابر میشه منم پارسال باردار شدم وای ازهیچ لحاظی خداروشکر مشکلی نداشتیم ولی شوهرم زورش میومد پول بده برم سونو یادکتر..همش غر میزد ناشکری کرد خدا ازدستمون گرفتش الان هفت هشت ماهه اقدامم نمیده ک نمیده..قدر بدون شاید بارداری بعدی درکار نباشه..مگه فقط بچه اونه

هرکاری کرد نزار سقط کنه چون اون العان قلبش تشکیل شدع و یه موجود زندست بهش بگو اینارو چطور دلش میاد بچشو بکشه خدا لابد ی نصلحتی داره ک اونو بهتون داده بعدشم زندگیت داغون نیشه با سقط جنین

نمیدونم بگم داشتیم یان اما اون کلا میگفت ۱۰سال دیگه من دیروز۲۴ساله شدم.بهش میگفتم ک میخام انا میگفت ...

کی اینو گفته خدا بچه بده روزی میده؟

ندیدی این همه بچه فال فروش رو سر کوچه

توروخدا بزرگ فکر کن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706