2726

دوساله اومدم آلمان، بصورت پناهندگی یعنی تا هفت سال نمیتونم ایران بیام😔

زود بچه دار شدم بچم یکسالشه ،شوهرم معتاد بود ازش جدا شدم

خونه بهم دادن اینجا، از الان در تلاشم برای گواهینامه گرفتن و ماشین خریدن….

چون بچه دار شده بودم نتونستم برم کلاس زبان

منتطرم بچمو بذارم مهد کودک  ده روز دیگه برم کلاس زبان

حقوقم  به پول ایران چهل میلیونه هرماه…

ولی ناراحتم که تا هفت سال نمیتونم بیام ایران، مخصوصا اینکه ب مادرم وابسته ام و میترسم اتفاقی براش بیفته و اینجا کاری از دستم برنیاد،،،😔

شرایط اینجا خیلییی عالیه و تقریبا زندگی روزانه و معمولی اینجا میتونه آرزوی تقریبا نصف ایرانیا باشه

ولی نمیدونم چرا پشیمون شدم

بنظرتون قید همه چیو بزنم بیام ایران !؟

عزیزِدل لایک  نکن

نه به هیچ وجه،آینده ی خودت و بچتو نابود نکن

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخه اینحا چی داره ما از نیازهای اولیه زندگی هم محرومیم🥺

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
دل تنگمو‌چیکار کنم

تماس تصویری بگیر

2706