2733
2734
عنوان

تا به حال دیدین دختریی که...

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 135 پست
خیلی باحالی😂😂

😒😂

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
این دید خودته والا ماها اینجوری فکر نمیکنیم،اره من دیدم

چرا عزیزم 

موقعه ی ازدواج خواستگار خیلی عیب جویی میکنه😒😓

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا عزیزم  موقعه ی ازدواج خواستگار خیلی عیب جویی میکنه😒😓

خواستگار مگه بی عیبه خودش؟!

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
خواستگار مگه بی عیبه خودش؟!

عیب هم داشته باشه صد تا عیب رو دختر مردم میزارن

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2731

من دختر خوشگل ، خوب ، هم دیدم مجرد

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

والا من دخترداییم فک پایینش خیلییی جلو بود اما کلی خواستگار داشت

الان فکشو عمل کرده نرمال شده اما هیچ خواستگاری نداره😶

پس خواهرم به طول فک نیست😑🤚

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
2738
والا من دخترداییم فک پایینش خیلییی جلو بود اما کلی خواستگار داشت الان فکشو عمل کرده نرمال شده اما ه ...

چند سالشه؟؟

خواستگار که داشت می اومدن خونشون می دیدنش،می پسندیدن؟؟؟

من فک بالام جلوست ازدواج هنوز نکردم ☹️☹️☹️

خیلی جلویه؟؟؟

چند سالته؟

چند سالشه؟؟ خواستگار که داشت می اومدن خونشون می دیدنش،می پسندیدن؟؟؟

الان 23 سالشه

اره بابا خیلی است گارا اول میدیدنش بعد میومدن خواستگاری اتفاقا خیلیم پیگیر بودن اکثرشون

الان 23 سالشه اره بابا خیلی است گارا اول میدیدنش بعد میومدن خواستگاری اتفاقا خیلیم پیگیر بودن اکثرش ...

اره بابا خواستگارا اول

نشد ادیت کنم

خیلی جلویه؟؟؟ چند سالته؟

نمیدونم چندسانت ولی بین لبام فاصله ست یک سانت بعد وقتی میخندم لثه م پیداست خیلی ناراحتم واقعا.به هرکی نگاه میکنم اصلا شبیه من نیست .یه عیب بزرگ میدونم برا خودم 

خدایا شکرت برا همه اون وقتایی که گمان نمیکنی و ولی میشود .امشب از ته دلم شکرتو میگم ♥️♥️♥️
الان 23 سالشه اره بابا خیلی است گارا اول میدیدنش بعد میومدن خواستگاری اتفاقا خیلیم پیگیر بودن اکثرش ...

خوشبحالش

به غیر فکش بقیه چیزاش خیلی زیبا بود؟؟

دختر تحصیلکردست؟؟

2706