2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم غصه میخورم

179 بازدید | 9 پست

سلام پسرم دوسالشه فقط درحال خرابکاریه تو خونه چیز سالم نمونده فقط دنبال اینه یه چیزی پیدا کنه خرابش کنه اسباب بازیاش همش شکسته درب و داغون میبرمش خونه مامانم از در که وارد میشه به همه چی حمله میکنه دست میزنه  جلوشم میگیرم اونقد گریه میکنه وسایلا رو برشون میداره خرابش میکنه  دیروز کاغذ دیواری خونه مامانم و پاره کرد تویه چشم به هم زدن پرده اتاق کشید پاره کرد اسباب بازی داد مامانم دستش همونجا شکست یعنی یه چیزی  دستش بدی همونجا خرابش میکنه میشکنندش همه چی روپرت میکنه چیکارکنم چطوری رفتار کنم کجا ببرمش نیاز هس ببرم پیش دکتر نمیدونم روانشناس دیگه طاقتم تموم شده  اگه میتوننین راهنمایی م کنین ممنون 

عزیزم ممکنه بیش فعالی داشته باشه حتما ببرش پیش یه مشاوره تا تشخیص درست بدن.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم ممکنه بیش فعالی داشته باشه حتما ببرش پیش یه مشاوره تا تشخیص درست بدن.

به شوهرم هر چقد میگم این رفتاراش غیرعادی ببریمش پیش مشاور قبول نمیکنه میگه بچس درس میشه 

علائم بیش فعالی داره ها..اگه کنترلش نکنی بزرگتر میشه فاجعه درست میشه بخدا..من دیدم الان سنش کمه راحت میشه با دارو و روانشناسی درست شه ک حتی بزرگتر شه نیازی ب قرصم نباشه اما جلوشو نگیری منتظر ناهنجاری های بیشتر باش❤

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .

عزیزم هم سن پسر منه دلم کباب ‌شد براش توروخدا دعواش نکنید 

محیطش آروم باشه صدای بلند نباشه استرس نگیره خیلی خیلی بهش محبت کن بگو دوسش داری بغلش کن 

بذار آب بازی و خمیر بازی و گل بازی کنه حتی کل روز 

تلویزیون اصلا نبینه 

نذار کسی سرش داد بزنه دعواش کنه 

حتما هم ببر مشاور 

عزیزم هم سن پسر منه دلم کباب ‌شد براش توروخدا دعواش نکنید  محیطش آروم باشه صدای بلند نباشه است ...

ممنون عزیزم از ر اهنماییت  خدا نگهدار گل پسرت باشه .پسر شما رفتاراش چجوریه ارومه میبریش جایی چه جوری رفتار میکنه میبخشی اینارو میپرسم من بچه اولمه اطرافمم بچه نبود تا با رفتاراش آشنا باشم پسرم خیلی جنبو جوش داره فقط در حال خرابکاریه هرچی مبینه میخواد تا بدستش بیاره خرابش کنه همه چی رو نابود میکنه

2738
ممنون عزیزم از ر اهنماییت  خدا نگهدار گل پسرت باشه .پسر شما رفتاراش چجوریه ارومه میبریش جایی چه ...

ببخشید دیر جواب میدم ما کرونا داریم درگیربم 

منم همین پسرو دارم فقط‌ولی بچه زیاد بزرگ کردم ببین بچه های خیلی باهوش و پرانرژی اینطوری هستن در حال کشف و کنجکاوی هستن چون چیزهای معمولی راضیشون نمیکنه براشون زود خسته کننده میشه 

جایی زیاد نمی‌برم بخاطر کرونا ولی معمولا اولش آرومه بعد شروع می‌کنه کنجکاوی اصلا یه ثانیه نمیشینه 

ببین تو باید اینهمه انرژی رو هدایت کنی اصلا نباید سرکوب کنی هر یه بار که‌ دعواش کنی حداقل ۳ بار باعث رفتارهای عصبی و عجیبش میشی بذار محیطش آروم باشه یه جا براش درست کن  آب بازی و شن بازی و گل بهداشتی بخر بذار حسابی حال کنه با یه سری وسایل 

حوصله داشته باش خیلی بهش عشق بده داد نزن فقط با سیاست هدایتش کن، بهش احترام بذار بعد مدتی میبینی آروم تر شده  

ولی به هرحال مشاور برو بذار بچه رو ببینه قشنگ راهنماییت کنه 

ببخشید دیر جواب میدم ما کرونا داریم درگیربم  منم همین پسرو دارم فقط‌ولی بچه زیاد بزرگ کردم ببی ...

عزیزم خدا بد نده  ان شالله هرچی زودتر خوب سین ممنونم از ر اهنماییت خدا  نگه دار گل پسرت باش