2737
2734
عنوان

خرج مفید رو چه خرجی میدونید؟

101 بازدید | 14 پست

یعنی فک کنید درامدتون بیشتر شه ترجیح میدید کیفیت کدوم بخش زندگی رو افزایش بدید؟؟

خورد و خوراک

پوشاک

تفریح

مسافرت

و هرچی تو ذهنتونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اول خورد و خوراک گوشت گوسفندی برنج ایرانی شیرینی و میوه های خوب که برا سلامتی مونم مفیده اگه اضاف ا ...

چقدر آدما فرق میکنن یه دوست دارم میگفت خاله ها غذا درست نمیکنن خونه کثیف نشه.عوض همش تو خرید برا خودشون و خونه هستن

درآمد بیشتر شه دنبال خونه میریم ماشین میخریم لباس میخرم نزدیک ۷ ساله آنچنان لباسی نخریدم مانتو نخریدم 

هیچوقت فکرشو نمیکردم منی که تک دختر بودم و همیشه زیبا میپوشیدم اینطور بشم از اون ور خانوادم هم بهم خیانت کنن

من اگه پول دستم بیاد حتما برای خودم لباس میخرم تا اینقدر خجالت نکشم

من تغذیه برام خیلی مهمه عاشق اینم یخچال خونه پر باشه میوه سبزیجات گوشت حبوبات ادم غذا میخاد درست کنه لوازمشو داشته باشه.بعد اون تفریح دوست دارم.بعد همه اینا لباس مباس و کفش اینا دوست دارم بخرم چن ماه یبار

2738
درآمد بیشتر شه دنبال خونه میریم ماشین میخریم لباس میخرم نزدیک ۷ ساله آنچنان لباسی نخریدم مانتو نخرید ...

منم مثل شما از وقتی ازدواج کردیم قناعت یهنی قناعت نکن موندیم.ولی خب پول دستم میاد هم دلم میخواد خورد و خوراک خودمون و بچه ها بهتر کنم تا لباس.تخم مرغ محلی گوشت عالی برنج درجه یک ووو

من تغذیه برام خیلی مهمه عاشق اینم یخچال خونه پر باشه میوه سبزیجات گوشت حبوبات ادم غذا میخاد درست کنه ...

منم همینطور ولی خیلیا بیشتر لباس اهمین میدن تا خوراک.دوستم بهم میگه ول کن بابا چقدر اهمیت میدی.یه کیک بخور تموم شه

منم مثل شما از وقتی ازدواج کردیم قناعت یهنی قناعت نکن موندیم.ولی خب پول دستم میاد هم دلم میخواد خورد ...

واقعا تن سالم خیلی مهمه ادم برسه مسافرت پادرد کمردرد باشه نمدونم معده درد اینا چه فایده داره اول سلامتی بنظر من ملاکه بخصوص بچه های ادم که تو رشدن دوروز دیگه بتونن کار کنن زایمان کنن زود از پا درنیان طفلی ها

منم همینطور ولی خیلیا بیشتر لباس اهمین میدن تا خوراک.دوستم بهم میگه ول کن بابا چقدر اهمیت میدی.یه کی ...

منم خواهر شوهرم خیلی پول به لته  و لباس میده من کمتر واقعاً در حد نیاز خیلی تنوع طلب نیستم...

ولی عاشق پختن و اشپزی ام دستپختمم الحمدلله خوبه ولی اون فوق تخصص ولخرجی و پول هدر دادنه همیشه هم حسرت اندام منو میخوره مردنی..خوب یکم به اون بدن بی صحاب برس اشپزی کن چارتا چیز مفید بخور والا ماهم باشگاه نمی‌رسیم بریم ولی همه میگن‌خوشبحالت چه پر و پاهات پره...

الحمدالله از هیچی هم بدم نمیاد همه چی میخورم اگه گیرم بیاد...

منم مثل شما از وقتی ازدواج کردیم قناعت یهنی قناعت نکن موندیم.ولی خب پول دستم میاد هم دلم میخواد خورد ...

ما هم الان فقط خورد و خوارکو چسبیدیم

اگه لباس بخوام بخرم فقط برای بچه ها میخرم یا برای شوهرم

خودم چادر دارم مانتوی مادرمو گرفته بودم جنسش خدا رو شکر خوبه چند ساله میپوشم

واقعا چطور میشه درآمد داشت

2706