2737
2734
ممنون میشم اگه برام بفرستی؟ شما تخصصتون چیه؟

دانشجو معلم هستم این ترم روی دانش آموزانی که دچار اختلال هستن کار می‌کنیم 

اینجا نمیشهpdfفرستاد فقط عکسای پرسش نامه اولیه رو میفرستم اگه خواستید pdf کتاب هارو بفرستم  شخصی پ بدید که از طریق دیگه ارسال کنم 

نرفتن فرزندتان به پیش دبستانی احتمال زیاد علت اصلیه 

بهر حال هم کلاسی هاش یکسال بیشتر توی کلاس بودن و نباید با اونا مقایسه بشه 

ولی بشدت پیگیر باشید چون خیلی مهمه تو آینده درسیش  ولی فرزندتون رو تحقیر نکنید چون تقصیر اونم نیست 

انشالله که مشکلش رفع میشه 😊😊🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم من دانشجو معلم هستم و می تونم تو این مورد کمکتون کنم اگه مایل باشید پرسشنامه اولیه دانش آ ...

سلام ممنونم خوشحال میشم کمکم کنین ببخشید من نمیشناختم درخواست دوستیتون رو رد کردم الان درخواست میدم

2738
سلام عزیزم من دانشجو معلم هستم و می تونم تو این مورد کمکتون کنم اگه مایل باشید پرسشنامه اولیه دانش آ ...

سلام خسته نباشید منم احتمال میدم دخترم این اختلال رو داره مژشه راهنماییم کنید ممنون میشم

کلاس اوله دیریاد میگیره و اصلا تمایلی برای یادگیری نداره همش فراریه

من واس اختلال یادگیری پسرم کلینیک دکتر صابر رفتم تو پاسداران. با این که مسافت زیادی از خونمون تا کلینیک بود اما واقعا کارشون با بقیه جاها قابل مقایسه نبود.بهتوان پیشنهاد میکنم فرزندتون رو ببرید اونجا.

خواهر عزیزم دختر منم این مشکل رو داره میسه راهنماییم کنید ودرخواست دوستیمو قبول کتید چنتادسوال داشتم

نه معلمشم مشکوک شده دیروز رفت با مدیرشون صحبت کنه یه مرکز براش پیداکنه ما رو معرفی کنن بررسی بشع😭

اخه الان خیلی زود برای این مسائل زیربار نروبچه ها همه اوایل مدرسه اینطوری می‌کنند

چه معلم بز تجربه ای

تشخیص اختلال یادگیری چگونه است؟

https://vesalcenter.com/MedicalOffices/1015-توانبخشی-شناختی-البرز-کرج-بخش-تشخیص-و-درمان-اختلال-یادگیری-LD

اختلال یادگیری چیست؟

https://www.vesalcenter.com/Educational/18-توانبخشی-شناختی-البرز-کرج-اختلال-یادگیری-چیست---What-is-Learning-Disability-LD