2726
مرسی  جالبه که یاد اون میوفتم شایدم مسخره باشه ولی شاید همچین چیزی هست یعنی همچین بیماری ای دا ...

فیلم beautiful mind رو ببین حتما

البته اون اسکیزوفرن بود

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
ببین عزیزم من حدس زدم بعضی از حروف اسم پسره شبیه حروف کلمه پانیک هستند

خب چه ربطی داره ؟ 

مثلا علیرضا چی ...؟خب به نظرت این یعنی داره بهم الهام میشه که این همچین چیزی یعنی همچین بیماری ای داره ؟ نمیدونم چرا اخه ولی وقتی میخونم نوشتن پانیک یا میگن پانیک یادش میوفتم یهو شدید ...!

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلم beautiful mind رو ببین حتما البته اون اسکیزوفرن بود

درباره چیه چرا ببینم چطوریه بگو لطفا...؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
خب به نظرت این یعنی داره بهم الهام میشه که این همچین چیزی یعنی همچین بیماری ای داره ؟ نمیدونم چرا اخ ...

ن ربطی نداره . ایشالا ک‌نداشته باشه 😊💛

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2728
پانیک یک اختلال اضطرابی هست  کسایی که پانیک دارن یهو یه سری حملات غیر منتظره بهشون دست می ده ...

خب به نظرت این یعنی داره بهم الهام میشه که این همچین چیزی یعنی همچین بیماری ای داره ؟ نمیدونم چرا اخه ولی وقتی میخونم نوشتن پانیک یا میگن پانیک یادش میوفتم یهو شدید ...!

ن ربطی نداره . ایشالا ک‌نداشته باشه 😊💛

ممنون 

پانیک چطوری هستش یعنی اگه به کسی دست بده چطور بفهمم پانیک بوده؟

درباره چیه چرا ببینم چطوریه بگو لطفا...؟

ببین حتما

دیدت عوض میشه بهشون👌🏻👌🏻❤️

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

منم وقتی اسم ساغر میشنوم یاده اب دوغ خیار میفتم

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
منم وقتی اسم ساغر میشنوم یاده اب دوغ خیار میفتم

😂

ممنون  پانیک چطوری هستش یعنی اگه به کسی دست بده چطور بفهمم پانیک بوده؟

علائم زیادی داره مثل استرس زیاد تپش قلب کنترل نکردن اعصابت و... یکی هم بود گردنش از شدت استرس میلرزید 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
😂😂😂😂😂 اسمشون چی هست مگه؟

حاجی محمد😐😂

ب قرااان نمیفهمم چرا ولی حتی ب مامانممم گفتم ک من هروقت اسمش میاد فک میکنم عنکبوته😫😫😫😫

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
علائم زیادی داره مثل استرس زیاد تپش قلب کنترل نکردن اعصابت و... یکی هم بود گردنش از شدت استرس میلرزی ...

مرسی

خب به نظرت این یعنی داره بهم الهام میشه که این همچین چیزی یعنی همچین بیماری ای داره ؟ نمیدونم چرا اخ ...

نه بابا این حرفا چیه جانم 

قبلا ممکنه از زبون اون طرف این کلمه رو شنیده باشین و ناخودآگاهتون این کلمه رو به اون فرد اختصاص داده باشه 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .