2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعای شش قفل

زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی💔💔💔 بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...دلم برای خونه بابا،برای دستپخت مامان...برای شوخی و خنده ی خواهر وبرادرام تنگ شده...💔ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️
2728

تا خودش نخواد نمیشه چله حق شناس خوبه......دعای مقاتل بخون .....دو ساعت طول میکشه باید صدبار بخونی و بینش وقفه نندازی 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋

بهترین دعا اینه که با زبان دل خودت با خدا حرف بزنی و به انتخاب خودت برای حاجت روایی نظر قرآن یا صلوات یا کمک به نیازمند و هر چیز دیگه ای...

و همیشه صلاحت رو ازش بخواه چون ما انسانها آگاه نیستیم شاید در چیزی که نمیپسندیم خیری باشه دوست عزیز.

برای سلامتی بیماران صلوات هدیه کنیم ❤️
2738