2726
عنوان

دیوووونه شدم از دس بچم بد خوابه

167 بازدید | 24 پست

سلام من بچم ۱۰ ماهشه کلافه کرده من رو همش نق میزنه تو خواب و بی قراری میکنه خستم کرده چشاش بستس ولی نق میزنه و گریه میکنه همش غلط میزنه همش غلط میزنه همش غلط میزنه تو رو خدا کمکم کنید هر چی دارو میخوره بی فایدس خود دکترش هم مونده چیکار کنه باهاش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شیر شب میخوره؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

دخترمنم همینه

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
نه بابا آب میدم بهش کلافم کرده به خدا آرزو دارم یه شب فقط یه شب بخوابه ،هر چی بدم استامینوفن یا قطره ...

ناراحت یا نگران نشیا بچه دوستم اینجوری بود بعد از دو سالگی فهمیدن که ریه اش کیست داره عمل شد الان خوبه خوبه الحمدلله ، 

بذارش رو پاهات خوابش کن بذار سر جاش قبلش شیرشو بده بچه همینه تا دوسال نشه و از شیر نگیریش همینه بدخو ...

بابا فایده نداره روی پام هم میزارم روی پام هم  تازگیا خودش رو سیخ میکنه و لگد میزنه اخلاقش گنده 

ناراحت یا نگران نشیا بچه دوستم اینجوری بود بعد از دو سالگی فهمیدن که ریه اش کیست داره عمل شد الان خو ...

سوندگرافی داده ریفلاکس شدید داره دارو میخوره ولی  بازم بی اثره ،توی سونوگرافی کیستی دیده نشد 

حتما یجاش درد میکنه

یا خونه زیادی گرمه

یا گوش درد داره

یا دندون میخواد دربیاره

یا تشنشه 

یا گشنشه

یا از چیزی ترسیده،نمک بذار زیر بالشتش ، صبح نمک و اب کمی قاطی کن، بذار تابه روی اجاق کامل داغ بشه، تو و بچت تو درگاه در بشینین، چادری پتویی روی سرتون بندازید ، یه نفر دیگه تابه رو بالا سرشما بیاره، اب نمک رو بریزه تو تابه، یکم از نمکش بدار تو دهن بچت، ایشالا که ترسش بره

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
2706