2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آرامش صدای مادرم سلامتی خانوادم صدای خنده های دخترم شونه های همسرم دیدن لبخند آدما.دیدن خوشبختی بقیه هست 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
برا ما سینگلا بغل پریز زیر پتو

ای جان 😂😂😂😂😂من الان تو این وضعیتم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  

آرامش زمانی هست که درد نباشه ، الان همه جا درد هست، غم همه جا هست ، و فکر نکنم به جز قشر کمی بقیه آرامش داشته باشن 

آرامش یعنی خیال راحت ..... اما الان همه از یک لحظه دیگه خیالشون راحت نیس 

ارامش بنظرم وقتیه که نه حسرت گذشته رو بخوری نه به فکر فردا باشی، نه درحال مقایسه کردن زندگی خودت و دیگرون باشی، تو زمان حال باشی و کنار خونوادت چای با کیک بخوری و ادا و اطوارای بچتو ببینی و بخندی و بالاتر از اینا وجود خدا رو تو زندگیت حس کنی، این یعنی ارامش

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
ارامش بنظرم وقتیه که نه حسرت گذشته رو بخوری نه به فکر فردا باشی، نه درحال مقایسه کردن زندگی خودت و د ...

این اخری یعنی ارامش خالص واقعا ما همه جا دنبالشیم ولی در نهایت خدا ارامش مطلقه 😍😍

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
چقد دوس داشتم الان بنویسم بغل شوهرپولدارم هستم ک برام آیفون ۱۳ خریده از ذوق خوابم نمیبره

😂😂😂😂بیخیال شوهر پتو رو بغل کن تازه شوهر ازت انتظار یه کار دیگم داره نصف شب پتو بی منت و راحت 😐😂😂😂😂

2706