2726
عنوان

تروخدا میایین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 30 پست
غده

نه بابا ریفلاکس هستش غده چیه 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان حالشون خوبه؟سنگینی قفسع سینه هم داشتن؟

نه خوب شد البته با دارو گیاهی نمیدوننم چی  بود دکتر رفت گفت با اینا فقط داغون میشی رفت ی مدت روستا زندگی کرد از اونحا دارو از کوه مث دمنوش میخورد

آقایووون داداشا،گوفته باشم/.اینجه باس ماس...😌یعنی کلش باس ماس.این تاپیک و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس😁😍😌😝یعنی سایت کلوهومش ماس ماس./! (آبجیااااا فدا مدا💛💋) امضامو کاپی نکن مال خودمه دوسش دالم و اینکه محض شوخی و خندس نه توهین😐😂باتچکر💋
شما ریفلاکس دارین؟میشه علائمتونو بگین وچطوری فهمیدین 

بله یه قسمت از گلوم و مریم احساس گرفتگی داشتم درد دنده و قفسه سینه برو تاپیک هامو بخون

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2728
نه بابا ریفلاکس هستش غده چیه 

مطمعنن نه من میدونم چیه نه شما تا دکتر بره منو شماهم دکتر نیستیم فقط نظرمونو گفتیم و تجربه ای که داریم

آقایووون داداشا،گوفته باشم/.اینجه باس ماس...😌یعنی کلش باس ماس.این تاپیک و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس😁😍😌😝یعنی سایت کلوهومش ماس ماس./! (آبجیااااا فدا مدا💛💋) امضامو کاپی نکن مال خودمه دوسش دالم و اینکه محض شوخی و خندس نه توهین😐😂باتچکر💋
مطمعنن نه من میدونم چیه نه شما تا دکتر بره منو شماهم دکتر نیستیم فقط نظرمونو گفتیم و تجربه ای که دار ...

شما تجربه دارین راجب غده 

شما تجربه دارین راجب غده 

بله داییم غده داشت

بله یه قسمت از گلوم و مریم احساس گرفتگی داشتم درد دنده و قفسه سینه برو تاپیک هامو بخون

منم مثل شمام درست پاینترین قسمت گلوم انگار یچیزی گیر کرده  مثل سنگه ننیتونم اب دهنمو قورت بدم بعد اولشم ۶ روز پیش غذا ک خوردم رودلم سنگینی کرد بعد الان اینطکری شدم. وگلومه.واینکه ازمایش و چکاپ بدم رفلاکسو نشون میده یا اندو؟شمافهمیدین رفلاکسه دارودادن بهتون؟گفتن بتزم برین معاینه شین؟

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
مطمعنن نه من میدونم چیه نه شما تا دکتر بره منو شماهم دکتر نیستیم فقط نظرمونو گفتیم و تجربه ای که دار ...

عزیز من غبغبم بادنکرده ازداخل احساس میکنم یچیزی هس  اولشم سنگینی قفسه سینه و معده داشتم الان گلوم اینطوری شده ۲روزه

عزیز من غبغبم بادنکرده ازداخل احساس میکنم یچیزی هس  اولشم سنگینی قفسه سینه و معده داشتم الان گل ...

عزیزم واسه این که خیالت راحت شه ی متخصص برو دکتر عمومی  به درد نمیخوره

عزیزم واسه این که خیالت راحت شه ی متخصص برو دکتر عمومی  به درد نمیخوره

فعلا این قرصایی که دادنو میخورم اگه خوب نشم خدایی نکرده 

حتمامیرم.

فعلا این قرصایی که دادنو میخورم اگه خوب نشم خدایی نکرده  حتمامیرم.

نه عزیز هرجی سریع تر بری بهتره

منم مثل شمام درست پاینترین قسمت گلوم انگار یچیزی گیر کرده  مثل سنگه ننیتونم اب دهنمو قورت بدم ب ...

اسید زده بالا نگران نباش من رفتم آندوسکوپی دقیق مثل شما بودم

اسید زده بالا نگران نباش من رفتم آندوسکوپی دقیق مثل شما بودم

شمااول رفتین دکتر قرص ندادن بهتون؟اخه میگن معمولااول قرص میدن خوب نشه اندو میکنن.

2706