2726
عنوان

یک ایده خلاقانه پیشنهاد بدین

66 بازدید | 7 پست

سلام. برای پروژه دانشگاهم به یک ایده جدید نیاز دارم اما چیزی به ذهنم نمیرسه میخوام نظر شما رو بدونم یه ایده بدین که من تا مرحله تجاری سازی برسونم مرسی💖

برای چه رشته ای ؟ چه درسی ؟ 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کامپیوتر 

بنظرم اگر برای ارشد ، حتما مقالات خارجی رو چندتایی بخون و پروژه هاشون رو نگاه کن ، بهتر میتونی ازشون ایده بگیری و یچیز جدید ازشون استخراج کنی که جدید باشه و قبلش سرچ کن که ایدت تکراری نباشه و اینا

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا