2726
عنوان

هرکی میخواد رژیم بگیره بیاد🍏

| مشاهده متن کامل بحث + 44953 بازدید | 7026 پست
خوش اومدی عزیزم💜 شروع کنید به رژیم هرجا دیدین اوکی هست متوقفش کنید

مرسی ممنونم عزیزم😍😃 بله باید فکرامو بکنم حالا 

اره بعدا رژیم میگیرم آروم آروم ببینم کدوم وزن بیشتر بهم میخوره چون دیگه نمی‌خوام بالای هفتاد بره وزنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستی میان وعده میوه هم بخوری خوبه جلوی گرسنگی رو هم میگیره سیب هم غذا و هضم می‌کنه 

من بجای صبونه میوه میخورم عادت کردم

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728
نه عزیزم ۴سالشه الان

ای جونم نون خامه ای کوچولو😍

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
گروه ندارین؟ 

نه عزیزم اینجا راحت ترن بچه ها

من میخوام ماهی یکی دو روز به خودم این اجازه رو برم😄

من هفته ای چیت میکنم ینی جمعه ب جمعه 😀😀

۲۲سالمه مامان دوقلوهای ویرانگرم😍خواهرامیشه دعاکنیدبه خواسته هام برسم💋حرف دلhttps://harfeto.timefriend.net/16268749695041

بلایک عشقم

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚
2706