2737
2734
عنوان

هرکی میخواد رژیم بگیره بیاد🍏

44960 بازدید | 7026 پست

سلام سلام😍

بیاین وزن فعلیتون و وزن هدفتونو بگین

دور هم باشیم باهم لاغر شیم

من ۵۷ ۵۸ کیلو ام میخوام ۱۰ کیلو وزن کم کنم

روزانه این ورزشارو باهم انجام بدیم به مرور بیشترش میکنیم:👇🏻

۵۰۰ طناب

۱ دقیقه پلانک

۱ دقیقه اسکات

۱۰۰ دراز نشست 

اونایی که حلقه دارن ۵ تا ۱۰ دقیقه حلقه بزنن

اینا خیلی تایم نمیگیره شاید ۱ ساعتم نشه

خلاصه هرچقدم سرمون شلوغ باشه انقد وقت داریم

من از فردا شروع میکنم و میخوام ۳ ۴ماهه ۱۰ کیلو وزنمو کم کنم 😍🍏

فقط پایبند باشیم و ول نکنیم😢

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام عزیزم مرسی که تاپیک زدی❤

سلام

فدات شم😘

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2738
من ۷۳ کیلو دوست دارم ۶۳ کیلو شم

عه پس شما هم ۱۰ کیلو

فک نکنم زیاد سخت باشه😁🍏

از فردا رعایت میکنیم🤪

از فردا شروع میکنیم و بیایم و اینجا بنویسیم

آره انشالله😍

وای منم میخوام وزن کم کنم ولی از غذام نمیتونم خیلی کم کنم از امروز شروع ب ورزش کردم

من ورزشو فردا شروع میکنم همونایی که تو تاپیک نوشتم

2706