2733
2739
عنوان

قرص متیل ارگونوین برای دفع بقایا

7396 بازدید | 12 پست

من امروز ساعت 4/5 5 صبح سقط کردم دکتر رفتم بهم قرص متیل ارگونوین داد کسی تجربشو داشته؟

عوارض داره؟

قرص تینیدازول 500 هم داد این چی عوارض داره یا ن؟

من بقایاداشم خوردم.دفع شد خون ریزیم قط کرد

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیمارستان دادن بهم دفع نشد بقایا موند با پریود بعدی دفع شد 20 میل مونده بود

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2728
خب خونریزیو وقتی قطع می‌کنه چجوری دفع میشه؟ مگ نباید خونریزی کنی که دفع بشع؟

دفع کردم بعدقط شد..

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
اهان پس خونریزیو دارم دفع بشه قطع میشه خونریزیم آره؟ 20 تا برام نوشته هر وقت دفع شد و خونریزیم قطع ...

اره دفع کردی دیگه نخور..من همراهش دمنوش میخوردم طناب میزدم بیشتراینا کمک کرد

2738
اره دفع کردی دیگه نخور..من همراهش دمنوش میخوردم طناب میزدم بیشتراینا کمک کرد

دکتر بی انصاف من از اول گفت فقط کورتاژ خدا برام درست کرد خودش دفع شد امروز رفتم سونو لخته خون دارم گفت باز کورتاژ گفتم امکان نداره دارو بنویس گفت دارو نداره خدا لعنتش کنه واقعا این همه دارو هست براش

هرچی آرزوی خوب مال تو 
دکتر بی انصاف من از اول گفت فقط کورتاژ خدا برام درست کرد خودش دفع شد امروز رفتم سونو لخته خون دارم گ ...

به منم گفتن کوتاژ شوهرم امضانکرد اومدم خونه هرجورشده دفع کردم

به منم گفتن کوتاژ شوهرم امضانکرد اومدم خونه هرجورشده دفع کردم

از من دستمزد کورتاژ گرفته بود حتی شانس آزمایش خون کرونام مثبت شد دیگه گفت برو آزمایش بینی بده که من کلی زعفرون خوردم تو دو روز و بپر بپر خودش اومد

هرچی آرزوی خوب مال تو 
از من دستمزد کورتاژ گرفته بود حتی شانس آزمایش خون کرونام مثبت شد دیگه گفت برو آزمایش بینی بده که من ...

اها 

من بقایاداشم خوردم.دفع شد خون ریزیم قط کرد

سلام‌عزیزم‌‌ من ۱۳بهمن سقط داشتم تاقبل این که این قرص متیل استفاده باهرسری دستشویی یه تیکه میومد ولی از وقتی قرص ومیخورم کم ترشده خونریزم چیکار کنم که خوب دفع بشه دکتر برای دوهفته دیگه سونو نوشت برام اون قرصم دکتر برام نوشت