2737
2734
عنوان

سالگرد عقد

298 بازدید | 20 پست

عاقا بیاید نظرات و پیشنهاد:)۹آذر پارسال عقد کردیم امسال سالگردش چ کنم و چ بخرم برا همسرم 

در حد ۳۰۰-۴۰۰باشه 

و اینمه بخاطر کرونا امکان جشن و اینا نیست و نمیتونم جشن بگیرم

مثل موهاش بود.       نه صاف بود، نه فر.         موجی بود:/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سوالی ک اینجا واسه من پیش اومد اینه ک واسه سالگرد عقد و ازدواج چرا باید کادو خرید؟ مگه تولده؟ و کی واسه کی میخره؟ واقعاگیج شدم یکی جواب بده ( سالگرد عقدتون مبارک استارترجان🌸

متنفرم از آدمهای حسود و عقده ای 😒

منم راهنمایی بدین سالگر ازدواجمون ۸.۸ و نامزدیمون ۸.۳ چی بخرم یا هردوتاشونو باهم جم کنم یکی بشه اونم بگم اولین سالگرد ازدواجمونه 

ولی نامزدیمون دومین ساله

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......
سوالی ک اینجا واسه من پیش اومد اینه ک واسه سالگرد عقد و ازدواج چرا باید کادو خرید؟ مگه تولده؟ و کی و ...

ممنون عزیزم

ن خب بلاخره یادگاریه و خاطره ها زنده میشه😂دیگه اخه همش برای تولد که نمیشه کادو گرفت 

2738

بابا بگید خودم بهترین هدیه برات بودم ایزی ایزی تامام تامام😐🤣🤣

تو مرا آزردے...کہ خودمـ کوچ کنمـ از شهرت! تو خیالت راحت-! می‌رومـ از قلبت;) مے‌شوم دورترین خاطره در شبهایت! تو به من مے‌خندی و به خود مےگویے:باز مے‌آید و مےسوزد ازین عشق ولی...برنمےگردم،نه! مےروم آنجا کہ‌دلے بهردلے تب دارد! عشق زیباست و حرمتـــ دارد:))❤️✨
منم راهنمایی بدین سالگر ازدواجمون ۸.۸ و نامزدیمون ۸.۳ چی بخرم یا هردوتاشونو باهم جم کنم یکی بشه اونم ...

جمع کن بشه یکی 

ولی خب کادوی خفن بگیر

هودی

کتونی

عطر

ست چرم

اینا خیلی خوبه ولی خز شده

میتونی یه کادوی ابتکاری بدی

مثلا 12 تا قاب عکس بخر تو سایز های مختلف و 12 تا از قشنگترین عکسای دونفره تون چاپ کن و بنداز توشون 

بعدا هم میتونید بزنید به دیوار خونتون 

قاب عکسای کنار هم خیلی قشنگ میشن 

یا میتونی یه جعبه درست کنی توش ویژگی های خوب همسرت که باعث میشه دوسش داشته باشی روی کاغذهای کوچیک براش بنویسی

وقتی بخونه خیلی ذوق میکنه

مثلا دوستت دارم چون دست و دل بازی

دوستت دارم چون چشمات قشنگه 

یا میتونی یکی از عکسای خاطره انگیز دو نفره تون بدی به یه نقاش برات بکشه یا سیاه قلم یا رنگ روغن بعدا هم میتونی بزنی دیوار خونتون

جمع کن بشه یکی  ولی خب کادوی خفن بگیر

اره منم درگیرم میخوام یه چیزی براش بخرم که نخریده باشم برا همین 

اونم بگم چیا خریدم قبلا

ساعت 

کیف پول و جاکارتی و کمربند

کفش

کفش اسپورتی

تیشرت

عطر

ست تیشرت و شلوار

ست لیوان ماگ دوتا

خیلی گیجم😂😂😂

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......
اره منم درگیرم میخوام یه چیزی براش بخرم که نخریده باشم برا همین  اونم بگم چیا خریدم قبلا س ...

فک کنم شت تیشرت و شلوار خوب باشع ولی سایزش یذره سخت میشه

2706