2733
2734
عنوان

کیا مانتویی بودن بعد چادری شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 114 پست
آره عزیزم کلیم از فامیل متلک شنیدم ولی الان عادت کردن...  ولی مثلا یکی از دوستام هست بیرون ...

ببین ب نظرت چادر تو خونه خیلی سخته؟؟؟ یا مثلا ادم زشت میشه؟؟؟ مثلا میری شمال تو ویلا اینا سرت میکنی ضایع نی ؟؟؟ نمیدونم من همشششش این فکرارو میکنم 

محیط بیمارستانم باید برم واسه رشتم اونجام نمیشه سر کرد دچار دوگانگی شدم.

اره گلم میدونم همشو اتفاقا ی مدت هم امتحان کردم ترسم واسه اینه ک چادر جلو نامحرم تو خونه دوس ندارم ا ...

منم فقط بیرون چادر میپوشم تو خونه جلو نامحرم فقط حجاب معمولی روسری وتونیک ساده حتما توی ذهنت فکر میکنی هر کس چادر بپوشه دیگه باید بشه پیامبر نه اینطوری نباش همیشه تو همه چیز اعتدال رو رعایت کن تو حجابت هم اینطوری باش من یه دختر چادری ام جشن تولد میرم عروسی میرم ولی جلف نیستم ساده بگیر همه چیز رو سخت نکن .

عاشق قلب ابی هستم  💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم فقط بیرون چادر میپوشم تو خونه جلو نامحرم فقط حجاب معمولی روسری وتونیک ساده حتما توی ذهنت فکر میک ...

عاره ولی من خوشم نمیاد ی جا بپوشم مثلا ی جا نپوشم حس میکنم ضایس البته این نظر من راجب خودمه ها واسه کسی تعمیمش نمیدم ...تولد اینا ک اره همه چادریا میرن

ببین ب نظرت چادر تو خونه خیلی سخته؟؟؟ یا مثلا ادم زشت میشه؟؟؟ مثلا میری شمال تو ویلا اینا سرت میکنی ...

من سختم نیس... یه مدل چادرایی هست به اسم دانشجویی... اونا خیلی راحته..

من حجاب بهم نمیاد... خب قطعا اگه موها بیرون باشه یا آرایش خوشگلتری😁

ولی من کاری ب زشتی قشنگی نداشتم واقعا برا خدا بود

خدام برام کم نذاشت🥺🥺زندگیم خیلی بهتر شد... خیلیا 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2731
ببین ب نظرت چادر تو خونه خیلی سخته؟؟؟ یا مثلا ادم زشت میشه؟؟؟ مثلا میری شمال تو ویلا اینا سرت میکنی ...

چادر تو خونه نپوش .اره اگه رفتی ویلا نپوش ضایع است به خدا رفتی بیمارستان بذارش تو کیفت وقتی رفتی خونه بپوش دوباره 

عاشق قلب ابی هستم  💙💙💙
ببین تو خونه چطوری با چادر کار میکنی ؟

تو خونه ک با چادر نیستم 

فقط وقتی مهمون بیاد

وقتی بپوشی عادت میکنی 

اگرم خونه شما همینطور نامحرم داره میتونی یه عبا بگیری 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
تعداد افرادی که مانتویی بودن چادری شدن خیلی کمه ...اما دقیقا برعکسش تا دلت بخواد فراوونه

من من من😂😂حجابم کامله ها ولی چادرسختم شده بود

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2738

سلام درخواست دوستی داده بودین؟ 

ببخشید تو امضام زدم که قبول نمیکنم سوالی دارین؟ 🌹

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
سلام درخواست دوستی داده بودین؟  ببخشید تو امضام زدم که قبول نمیکنم سوالی دارین؟ 🌹

اره گلم خواستم فرق چادر و مانتو عبایی رو بدونم من میخوام چادری بشم ولی با خودم میگم خب چ فرقی با اون مانتو گشادا داره از طرفی ام میترسم تو خونه چادر رنگی سرم کنم چن بار تاپیک زدم ولی فایده نداشت دو ساله ب نتیجه نرسی

اره گلم خواستم فرق چادر و مانتو عبایی رو بدونم من میخوام چادری بشم ولی با خودم میگم خب چ فرقی با اون ...

ببین دوست عزیز یه چیزی بهت بگم، 

چادر پوشیدن در کل یه سد خیلی خیلی محکمه

با چادر شما آخرین مرحله حجاب رو داری، و یا به عبارتی بالاترین درجه حجاب😋

چادر که پوشیدی دیگه نگران این نیستی که لباست مناسبه؟ رنگش مشکل نداره؟ 

با چادر نگران این نیستی یوقت آستینت موقع بردن دستبه بالا کوتاه شه و دستت بیرون بیاد

نگران این نیستی بچه یوقت بی هوا روسری رو بکشه و باز کنه

با چادر جلوه گری هات به کمترین مقدار ممکن میرسه. چون یه پارچه مشکی سرته، که توجه خاصی رو جلب نمیکنه بنابر این خودتم کمتر دنبال جلب توجه خواهش شد

و دوم اینکع وقتی مانتویی باحجاب باشی خوبه ها، ولی وسوسه های شیطان خیلییی بیشتر میشه چون میخواد بگه یکم آستین کوتاه  بپوشی چی میشه مگه؟ 

یکم مانتو کوتاه بخر چی میشه مگه

یکم رنگ شاد بپوش چی میشه؟ 

و کم کم صبح یسری چیزا رو برات میشکنه 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
ببین دوست عزیز یه چیزی بهت بگم،  چادر پوشیدن در کل یه سد خیلی خیلی محکمه با چادر شما آخرین مر ...

اره گلم ولی نفمیدم رنگ‌شاد ک تازه توصیه شده چ مشکلی داره مراجع میگن جلب توجه نکنه موردی نداره 

2706