2726

این سالن هایی ک کراتین مو انجام میدن و اموزش هم دارن با مدرک میخام یکی از اینارو انتخاب کنم

هر کدوم یه قیمت دادن که تقریبا مثل هم بود و تفاوت چندانی نداشت اما یکیشون گف یک روزه همه رو یاد میده یکیشون گف ۳روز یکیشون گف ۴ روز

روی مدل هم بهمون یاد میدن همشون

و پشتیبانی هم دارن تا چند ماه

بنظرتون جایی ک میخام برم یاد بگیرم باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟؟؟الان موندم کدومو انتخاب کنم

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
کدوم شهری

شیراز

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هزینت چقد شد؟

هنوز نرفتم اما حدود ۱۲میلیون میشه و حتی بیشتر

شیراز

فکر کردم تهرانی گفتم بهت جایی معرفی کنم ببین بعضی آموزشگاه ها آموزش یک روزه میذارن با یک سوم قیمت بعد صافی کاری نداره اصلا درسالم یکی دوبار میذاره عر آموزشگاه ببین اگه میتونی اینجوری بری خیلی خوبه الان اموزشگایی که ‌‌‌‌ من رفتم کلاس ۴تومنی وگذاشته یک تومن بعد گفت صافی آسونه یک جلسه یاد میگیرین ولی بقیه چیزا رو نمیشه یک جلسه اومد

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
فکر کردم تهرانی گفتم بهت جایی معرفی کنم ببین بعضی آموزشگاه ها آموزش یک روزه میذارن با یک سوم قیمت بع ...

عع چ خوب

من از چند نفر پرسیدم یکیش گف یک روزه از صبح تا عصر همشو یاد میدم ۳میلیون

عع چ خوب من از چند نفر پرسیدم یکیش گف یک روزه از صبح تا عصر همشو یاد میدم ۳میلیون

یکی از بچه ها مون رفته بود گفت کلا کلاسش چند جلسه بعد مهم وسایل ومواد بیشتر

بنظرتون همشو میشه تو یه جلسه یاد گرفت؟؟

ببینید این چیزارو یاد میده...

سلام عزیزم 💕

اموزش شامل
شناخت اناتومی مو
کراتین نانو
صافی و احیا
اسموتینگ بوتاکس
پلکس تراپی
بوتاکس
پروتئن تراپی
کلاژن سازی مو
هیبرید
۱ روزه از صبح تا عصر  تمام مباحث روز کلاس روی سر مدل انجام میشه و خودتون هم انجام میدین
پشتیبانی نامحدود هر سوالی داشته باشید به صورت مجازی و حضوری میتونید بپرسید 💕همراه فرستادن تمامی فیلم های آموزشی و معرفی تمام محصولات

بنظرتون همشو میشه تو یه جلسه یاد گرفت؟؟

والا اون دختری که رفته بود گفت الان کارم انجام میدم بلدم بود گفت تو این دو ماهی سی تومن درآوردم

تهران میشناسی به من بگو لطفا 🙏🏻

آموزشگاه گل گیس فکر کنم برای سی آبان گذاشته ،یک روزه است هزینش یک تومن تهرانپارس تو ۱۹۶بزن تو ‌‌‌‌‌‌‌گو برات میاره سایتشو

آموزشگاه گل گیس فکر کنم برای سی آبان گذاشته ،یک روزه است هزینش یک تومن تهرانپارس تو ۱۹۶بزن تو ‌‌‌‌‌‌ ...

ممنون عزیزم 

لطف کردی 

آموزشگاه خوبیه ؟

هزینه مواد برای یادگیری با خودمونه ؟

❌ لایک ❌
والا اون دختری که رفته بود گفت الان کارم انجام میدم بلدم بود گفت تو این دو ماهی سی تومن درآوردم

این مباحثی که تو کامنت بالا واستون فرستادم رو یاد میده بنظرتون خوبه؟؟

2706