2737
2734

سلام بچه من تو ده هفتگی بخاطر رشد نکردن متوقف شده بود منم تو ده هفتگی شوهرم تازه کرونا گرفته بود بعد منم مبتلا شدم سونوگرافی هم گفت بخاطر مشکل ژنتیکی هست الان نمیدونم مشکل کار از کجا هست قبل اینکه هم بفهمم باردارم رفتم دکتر بهم گفت عفونتت زیاده کیا تجربه داشتن منو راهنمایی کنن دیگه نمیخوام این بلا سرم بیاد کمکم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بارداریم پوچه و منتظرم سقط بشه.عزیزم دنبالش بیفت حتما و نگو یباره چون من این دومین بارداری پوچمه ک سر اولی همه دکترا گفتن یبار اشکال نداره و شانسیه درحالی ک اگه برام آزمایش نوشته بودن الان مشکلم حل شده بود و بارداری موفقی داشتم این دکترا نمیدونم چطوری میخوان جواب بدن.کلی دمنوش خوردم و طناب زدم الان هفته سیزدهمم نمیدونم چرا خونریزی ندارم خسته شدم سه تا سونو تایید کردن ک پوچه

منم هفته ۵ سقط کردم مشکل ژنتیکی بود اصلا ساک توی رحم دیده نشد الانم کلی ازمایش دارم ولی باید پریود بشم هنوز نشدم 💔💔🥺

مَن بِ قُربآنِ خُدآ چون کِ مَرآ غَمگین دید بَهرِ خوشحآلیهِ مَن دَر دِلَم اَندآخت طُ را...
2738

من بارداری پوچ داشتم تو ده هفته با شیاف و قرص سقط کردم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706