2726

همکارمو دوس دارم نمیدونه 

به صورت غیر حضوری براش کار میکنم اصرار داشت ظهر برم ناهار مهمونش بشم اخه محل کارمون نزدیکه بهم 

تو ذهنم بود که ی گلدون کوچیک بهش هدیه بدم بذاره رو میز کارش ولی هنوز این کار نکردم 

یهو بعد ناهار ی شاخه گل رز قرمز بهم هدیه داد اصلا شوکه شدم😀😀😀😀انقدر ذوق کردم گفت هر روز بهت گل میدم وقتی انقدر خوشحال میشی۹😍😍😍😍

انقدر انرژی گرفتم از ظهر و خوشحالم دوس دارم برا همه تعریف کنم😀

بهم گفت فردا ظهرم منتظرتم.......🥺❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ای جان خوشبحالت 

موفق باشی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

چ رمانتیک😁

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

با اجازه استارتر،ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

توهم براش کیک خونگی بپز البته الان نه که بگه هولی یکم بعد

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      
با اجازه استارتر،ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

۵ تا برای پدرت

یکی هم برای خودت که امضات انقدر قشنگه

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      
2706