2204

منم

دخترم تو فرشته نگهبان منی تو بهانه تحمل سختی هایم به خاطر تو میجنگم و کار میکنم عجیب است اشک هایم که بخاطر تو میریزند ارامم میکنند و در هر خنده شیرینت امید را حس میکنم دختر نازنینم دنیا مکانی تکراریست اما تکرار این روزها با وجود تو زیبا ترین تکرار زندگی ام است(خیلی دوست دارم قشنگم مطمعنا تو بیای دنیا قشنگ تر میشه برام)
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

منم بدم میومد حالم بد میشد بعد زایمان درست میشه

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یک سالگی پرنسس مامان ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔
بچتون دختره ؟؟

اره عزیزم حدودا ی ماه دیگم دنیا میاد

دخترم تو فرشته نگهبان منی تو بهانه تحمل سختی هایم به خاطر تو میجنگم و کار میکنم عجیب است اشک هایم که بخاطر تو میریزند ارامم میکنند و در هر خنده شیرینت امید را حس میکنم دختر نازنینم دنیا مکانی تکراریست اما تکرار این روزها با وجود تو زیبا ترین تکرار زندگی ام است(خیلی دوست دارم قشنگم مطمعنا تو بیای دنیا قشنگ تر میشه برام)
2050
به سلامتی صحیح و سالم بیاد بغلتون

ممنون😘

من از همه چی بدم میاد .ولی میخورم .موقع غذا خوردن میشه یعنی تب میکنما برا خوردن😭.بوی غذا که بهم بخو ...

حتما بچت دختره 

خواهر منم اینجوری بود بچش دختر بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40