2204
2217

؟؟؟

من عاشق گوشت و مرغ بودم ولی حالم بد میشه الان 

حتی قرمه سبزی که واسش جون میدادم

شماها چی؟؟؟

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم

دخترم تو فرشته نگهبان منی تو بهانه تحمل سختی هایم به خاطر تو میجنگم و کار میکنم عجیب است اشک هایم که بخاطر تو میریزند ارامم میکنند و در هر خنده شیرینت امید را حس میکنم دختر نازنینم دنیا مکانی تکراریست اما تکرار این روزها با وجود تو زیبا ترین تکرار زندگی ام است(خیلی دوست دارم قشنگم مطمعنا تو بیای دنیا قشنگ تر میشه برام)

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2240

منم بدم میومد حالم بد میشد بعد زایمان درست میشه

فقط 37 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یک سالگی پرنسس مامان ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔
بچتون دختره ؟؟

اره عزیزم حدودا ی ماه دیگم دنیا میاد

دخترم تو فرشته نگهبان منی تو بهانه تحمل سختی هایم به خاطر تو میجنگم و کار میکنم عجیب است اشک هایم که بخاطر تو میریزند ارامم میکنند و در هر خنده شیرینت امید را حس میکنم دختر نازنینم دنیا مکانی تکراریست اما تکرار این روزها با وجود تو زیبا ترین تکرار زندگی ام است(خیلی دوست دارم قشنگم مطمعنا تو بیای دنیا قشنگ تر میشه برام)
من از همه چی بدم میلد حتی از وسایلای خونه😫😫😫 هفته ۸ هستم ااااای خدا کی اوکی میشه حالم پس؟

واسه تو دیگه خیلی زیاده شدتش که😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2238
به سلامتی صحیح و سالم بیاد بغلتون

ممنون😘

من از همه چی بدم میاد .ولی میخورم .موقع غذا خوردن میشه یعنی تب میکنما برا خوردن😭.بوی غذا که بهم بخو ...

حتما بچت دختره 

خواهر منم اینجوری بود بچش دختر بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2239