2137
2106

شوهراشون گرده نخل استفاده کردن؟میگن شانس پسرزایی و هم بالامیبره 

دارم میرم اینهفته براچکاب و گرفتن رژیم میخام بدونم کیا خوردن تامنم برم بگیرم بدم شوهرم بخوره 

خرنوب میگن برا بعضیا برعکس انجام میده نمیدونم بگیرم یانه کلی خیلی تعریفشو میکنن 

پودر کاسنی هم یه نفرگفت عالیه بده شوهرت بخوره

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺
بارداری چندمته

دوم

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

تخم هویج دم کن موقع پریودتا۵ روزبخور بعدم شب نزدیکی حتمایک رب قبلش باجوش شیرین رحمتوشستشوبده اگه پسر ...

مرسی عزیزم 

شما جنسینگ و اینامصرف نکردید؟

2166