2737
2734
عنوان

هرچی صداش کردم جواب نداد بااین صحنه مواجه شدم😂عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3809 بازدید | 214 پست
عه اینو یکی از کاربرا تاپیکشو زده بود گفت بچمه😐😐😐یعنی دروغ گفته

اره بابا الان از اینستا دیدم😂😂😂😂😂

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره بابا الان از اینستا دیدم😂😂😂😂😂

و بازم دروغ🤦🏻‍♀️😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
اوخی😍😍😍 بچه خودته؟ چه گوگولی😍💖😘

ن گلم از اینستا دیدم😂

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋
و بازم دروغ🤦🏻‍♀️😂😂

چ بامزس ادم میگه اون پاهاشو بخورم😋😋😋😋😍😍😍😍

2738
چ بامزس ادم میگه اون پاهاشو بخورم😋😋😋😋😍😍😍😍

بیا پاهای منو بخور😬😂

🦶🏻

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

واااای دلم خواست😂😂😂😍😍😍😍

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706