2410
2553

تو سونو معلوم میشه منم ۶ هفته سونو شدم گفت هماتوم داری بعده نرفتم نمیدونم برطرف شده یا ن

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان چند هفته ای؟؟؟

۱۱ عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2456
الان چند هفته ای؟؟؟

من توی بارداری اولم که منجر به سقط شد هماتوم داشتم ولی باشیاف هم برطرف نشد سعی کن استراحت کنی انشالا که برطرف میشه 

💚💚عضو گروه سبز💚💚وزن فعلی۵۹ 💚وزن هدف۵۸
2714
از اطرافیانم ۵ ماهشه هنوز برطرف نشده بزرگتر هم شده. پس استراحت کن و شیاف استفاده کن.مراقب خودت باش

استراحت باید استراحت مطلق باشه؟؟؟ 

اخه نمیتونم همشاستراحت کنم غذا درست کردن و اشپزی و رسیدگی به بچه ۵ ساله

هفته دیگه باید بری ان تی مشخص میشه پس

اره انشالله، استراحت کنی برطرف میشه سعی کن فقط استراحت کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استراحت باید استراحت مطلق باشه؟؟؟  اخه نمیتونم همشاستراحت کنم غذا درست کردن و اشپزی و رسیدگی ب ...

ای جانم عزیزم

کار سنگین اصلا نکن..من خودمم داشتم کوچیک بود شیاف استفاده کردم برطرف شد..اما الان از اطرافیانم ۵ ماهشه اما بزرگتر شده هماتوم..از دکترت پیگیرش شو..سونو مشخص میکنه دکترت باتوجه به اون میگه چطور مراقبت کنی.

انشاالله رفع بشه و در سلامت کامل باشید

منم دارم هفته ششم هستم سه بار به خونریزی شدید افتادم مثل جگر لخته لخته میریخت .باید استراحت مطلق کنی توالت فرنگی استفاده کنی مایعات فراوون بخوری من خودمو بستم به آب دم به ساعت میرم دستشویی روزی یه لیوان اب انار و یه لیوان اب پرتقال بخور .در طول روز هم اب فراوون من الان دو روز خونریزیم قطع شده 

2706