2137
2106

تو سونو معلوم میشه منم ۶ هفته سونو شدم گفت هماتوم داری بعده نرفتم نمیدونم برطرف شده یا ن

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤
الان چند هفته ای؟؟؟

۱۱ عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

الان چند هفته ای؟؟؟

من توی بارداری اولم که منجر به سقط شد هماتوم داشتم ولی باشیاف هم برطرف نشد سعی کن استراحت کنی انشالا که برطرف میشه 

💙عضو گروه رز آبی💙 وزن اولیه ۶۹ 💙وزن فعلی ۶۳.۵۰۰💙وزن هدف پاییز۶۲💙
2166
از اطرافیانم ۵ ماهشه هنوز برطرف نشده بزرگتر هم شده. پس استراحت کن و شیاف استفاده کن.مراقب خودت باش

استراحت باید استراحت مطلق باشه؟؟؟ 

اخه نمیتونم همشاستراحت کنم غذا درست کردن و اشپزی و رسیدگی به بچه ۵ ساله

2050
هفته دیگه باید بری ان تی مشخص میشه پس

اره انشالله، استراحت کنی برطرف میشه سعی کن فقط استراحت کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استراحت باید استراحت مطلق باشه؟؟؟  اخه نمیتونم همشاستراحت کنم غذا درست کردن و اشپزی و رسیدگی ب ...

ای جانم عزیزم

کار سنگین اصلا نکن..من خودمم داشتم کوچیک بود شیاف استفاده کردم برطرف شد..اما الان از اطرافیانم ۵ ماهشه اما بزرگتر شده هماتوم..از دکترت پیگیرش شو..سونو مشخص میکنه دکترت باتوجه به اون میگه چطور مراقبت کنی.

انشاالله رفع بشه و در سلامت کامل باشید

منم دارم هفته ششم هستم سه بار به خونریزی شدید افتادم مثل جگر لخته لخته میریخت .باید استراحت مطلق کنی توالت فرنگی استفاده کنی مایعات فراوون بخوری من خودمو بستم به آب دم به ساعت میرم دستشویی روزی یه لیوان اب انار و یه لیوان اب پرتقال بخور .در طول روز هم اب فراوون من الان دو روز خونریزیم قطع شده 

2183
منم دارم هفته ششم هستم سه بار به خونریزی شدید افتادم مثل جگر لخته لخته میریخت .باید استراحت مطلق کنی ...

خدارو شکر که قطع شده 

منم خونریزیام خیلی شدید بودهمراه با  لخته های بزرگ

الان خدارو شکر بهترم 

دو هفته دیگه باید برم سونو ببینم رفع شده یا نه