2410
2553
عنوان

شال پاره مد شده؟

189 بازدید | 14 پست

جدی میپرسم😐

یکیو دیدم لباسش خیلی ناز بود و خوشگل بعد شالش از چندجا پاره بود😐

گفتم بپرسم شاید مد شده😰

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

نمیدونم 😅

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
احتمالا مدلش بوده

هست مگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2714
بافت بود؟ کلا بافت پاره مد شده 

نه😐یه شال معمولی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پاره نشده تاحالا شالم 🤣 فقط کهنه میشه 

من شال پاره زیاد دارم 

البته اگه مامانم تا الان تبدیلشون نکرده باشه ب دستمال گردکیری😂

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙

نه اینطوری نبود 

ببین قشنگ دایره ای پاره بود ینی سوارخ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706