2194
2106
عنوان

کراشم ی شاخ رز قرمز بهم داد🥺🌹❤

276 بازدید | 27 پست

همکارمه .ی مدته براش تبلیغات مجازی انجام میدم چندبار قرار کاری تو نمایشگاش داشتیم همیشه حرمتم نگه داشت ی هفته بود ندیده بودمش 

دیروز کلی اصرار کرد فردا ناهار بیا مهمون من(محل کارم به نمایشگاش نزدیکه)پیش خودم فکر میکردم چیکار کنم و چجور غیر مستقیم بهش بفهمونم دوسش دارم و تصمیم داشتم ی گلدون کوچیک براش ببرم بذاره رو میز کارش ولی هنوز ندادم

امروز بعد ناهار ی دفه ی شاخه گل رز تزئین شده بهم داد 🥺😍❤انقدر خوشحال شدم خودش گفت از ذوقت بیشترخوشحال شدم.....بهشم از ادکلنش بهش زد

خودم باورم نمیشد🥺😍❤روز به روز دارم دیوونه ترش میشم....

چه حس خوبی😍

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه  از خدا بخواین به منم یه دخمل(سالم وصالح و آروم) بده؟ 😍خیلی دوس دارم❤️انشاالله حاجت روا شین... در زمانی که همه دوست داشتن را گذاشته اند برای سی سالگی...                                                                 من توراهجده ساله دوست دارم.پرشور وبانشاط...        من تورا در اوج نوجوانی،ودر گیرودار نماندن ها ونخواستن ها میخواهم...                              تیکر سه سالگی گل پسرمه💙                            

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

مبارکع

همش به هم ریخته اس !!!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                             خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم.

ان شاء الله ازت خواستگاری کنه😍

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد....امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ به طور معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات پیدا کردم .بدون اذن خدا هیچ برگی از درخت نمی افته
2165
2183

ای جان چقدر عاشقانه بمونید برای هم 

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه