2137
2106

دست و دلباز . شاهزند

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/01/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ،1400/04/9 دیانای مامان تو راهه ، یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

خدایی خیلی دست و دلبازه.

شیرازیه😁

..لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌

شوهر ندارم 

بابام خیلیی دست و دل باز بود

من یه فیلم باز و انیمه باز حرفه ایم😎هر انیمه ای خواستید پیشنهاد میدم😁وقتی میگم فیلم منظورم مستند هم هست ؛مستند خیلی مظلوم واقع شده پس ببینیمشون😍طرفدار موسیقی راک و پینک فلوید🎸🥁🌈دررابطه با نام کاربریم بگم ک اخلاقم شبیه جودیه من مثل جودی انرژیم زیاده کودک درونم همیشه فعاله عاشق شاد کردن دیگرونم هم احساسم و نشون میدم هم میریزم تو خودم 🧣🧡💙منتهی نمیدونم بابالنگ دراز من کدوم‌گوریه ولی به زودی پیداش میشه😐💔

دست و دلباز مشهد

خدایا ❤️به فکرمان..........منطق🌹به قلبمان..........آرامش🌹به روحمان..........پاکی🌹به وجودمان..........آزادی🌹به دست هایمان..........قدرت🌹به چشمهایمان..........زلالی🌹به زندگیمان..........عشق🌹به دوستمان.......... تعهد 🌹 و به تعهدمان.......... صداقت عطا کن❤️❤️❤️
2050

خیلی دست و دل بازه. اصالتا زنجانی هستن

لازم نیست دستتو حلقه کنی دور گلوی کسی و فشار بدی تا خفه شه، لازم نیست از پشت خنجرتو فرو کنی تو قلبش تا از پا درآد، لازم نیست تفنگتو بزاری روی شقیقه اش و ماشه رو بکشی تا بمیره، تو یک قاتلی... سلاحت زبان توست و گلوله ات از جنس واژه ها... بنگ.
2183
خودت کجایی

خودم تهرانی هستم

..لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
2191