2733
2734
عنوان

من با این زندگی چیکار کنم 😔

972 بازدید | 56 پست

سلام .. خیلیا میگن ننویس و نگو و راز دار باش...

ولی دیگه خسته شدم...خیلی سختمه... هنوز یه سال نشده رفتم سر خونه زندگیم دائم جنگ و دعوا و بحث ...

عقده یه سری چیزا مونده تو دلم... 

اصلا نمیدونم شوهرم منو دوس داره یا نه !! 

از اولش به جای نظر من ، نظر خانوادش براش اولویت داشت ...

از اولش بلد نبود حرفای محبت آمیز بزنه ...

فقط اولای عقد پیام میداد اما الان هنوز یکسال نگذشته ما هیچ پیامی به هم نمیدیم...

همش میگه بی چون و چرا باید به تموم حرفام گوش کنی...

بهم محبت نمیکنه... حرفای خیلی بدی بهم زده : میگه من نمیخوام بچم شبیه تو بشه که هر دیقه گریه کنه حال همرو خراب کنه 😔 

میگفت تو باید همه خودتو بریزی دور ، از اول اون چیزی که من میخوام بسازی 😔 

من خیلی شکستم بچه ها فوق العاده احساسی بودم ولی اینطوری باهام برخورد کرد...

همیشه یه روز در میون به مامانش اینا سر میزنه ... با بابام زیاد خوب نیست...این آخری خیلی توهین کرد تو روی من به بابام با اینکه من اصلا به خانوادش توهین نکردم ...

تنها کاری که من میکنم گریه و زاری و فریاد زدنه ...گاها خودمو میزنم از بس فشار رومه ...

اصلا انقدر ضعیف نبودم ...میگه تو دیوونه ای ... قشنگ وقتی دعوامون میشه نقطه ضعفامو هدف میگیره که خوب خودمو بزنم و گریه کنم ...

اصلا براش هیچ اهمیتی نداره ...بار پیش خودش اومد منو گذاشت خونه مامانم و کلید و از من گرفت ...

اما این بار خودم اومد از بس خسته شدم 😔😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اشتباه کردم بچه ها؟؟ بخدا تحملم سر اومده ...

یه عالمه کیکای خوشمزه درست میکردم میگفت نمیخوام درست کنی من دوس ندارم ...

مناسبتای مختلف براش کادو میخریدم میگفت نمیخوام بخری هیچ‌کادویی ..خوشم نمیاد 😔 فعال بودم ... دوست زیاد داشتم ولی الان هیچی نمونده ...از همه چی دور شدم...هیچی واسم نمونده 

2728
2738
 چه فکری ..

راستش به نظرم باید به یه نفر کل زندگی مشترکتوو بگی.. بعدا نظر بخوای... یه مشاور . یا کسی که در این زمینه اگاه هست...

با چند تا جمله که از زندگیت گفتی ، خووب نیس  توصیه صوری بدم..

کاربر قدیمیم

متاسفم عزیزم الان که تازه ازدواج کردین لطفا باهم دیگه برید مشاوره ...راضیش کن بیاد اگه نیومد خودت حتما برو 

بد نگوییم به مهتاب، اگر تب داریم...                                                               (سهراب سپهری)
وای واقعا متاسفم عزیزم موقع ازدواج طرفتو آنالیز نکردی؟تحقیق اینا نکردید نامزدی نشناختی اخلاقشو

اصلا مشاوره نرفتیم که این اشتباه ترین کار بود ...اما آنالیز کرده بودم و میدونستم همونیه که میخوام ..

راستش به نظرم باید به یه نفر کل زندگی مشترکتوو بگی.. بعدا نظر بخوای... یه مشاور . یا کسی که در این ز ...

۴ جلسه ۲ ساعته پیش دکترای روانشناس رفتیم... اما انگار هیچ فایده ای نداشت

متاسفم عزیزم الان که تازه ازدواج کردین لطفا باهم دیگه برید مشاوره ...راضیش کن بیاد اگه نیومد خودت حت ...

رفتیم... پیش دکتر هم رفتیم ... بهش گفت مراقبم باشه و کمکم کنه اما فقط منو خورد میکنه ... بهم گفت اموراتمو بسپرم بهش تا تصمیم بگیره اما نه اینکه تحکم کنه ... اما اون میگه میخوام حرف از دهنم در اومد بگی چشم 

2706