2137
2106

ن از رابطه جنس..ی ن از اخلاق عادیش  رابطه میخاد اصلا دوس ندارم قبول کنم ‌بزور با التماس انجام میده حس جن..سی بهش ندارم جدیدا بچهدها یه بوس معمولی منو نمیکن اصلا محبت نمیکن انگار چن ساله رن و‌شوهریم  خیلی رو‌مخمه دوس دارم جداشم ولی باکره نیستم خونوادمم نمیزارن عمرا

خواسته ها تو بهش بگو شاید بهتر شد

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166
2050
میتونی بهم بگی اولین بار که دیدیش در چند دقیقه اول منظورمه ،حست بهش چی بود ،بین این سه تا یکی رو بگو ...

هیچ حسی نداشتم بهش خنثی بودم ن یدم اومد ن خوشم اومد

2183
هیچ حسی نداشتم بهش خنثی بودم ن یدم اومد ن خوشم اومد

خوبه ،ببین در این حالت بهتر بود اول از فاز بی تفاوتی به فاز خوشت اومدن میرفتی و بعد عقد میکردین واگر خوشت نمیومد نمیکردین،البته استثنا همیشه داریم ولی درستش اینه، حالا تو نباید اگر مشکل خاصی نداره به این زودی به جدایی فک کنی ،باید کاری کنی که رابطتون خوب بشه،این کار خود به خود باعث میشع با اخلاق خوبی که ازش میبینی اتفاق خنثی به فاز خوش اومدن میری و حتی عاشقش میشی،قلقش روحتما میدونی،یه کاری کن کمتر دعوا یا بحث باشه ،باید بهت محبت کنه ،اینجوری اینقدر عاشقش میشی زودتر دوست داری عروسی کنین،مطمئن باش به راهت و به این زودی جا نزن و برای حفظ زندگیت تلاش کن عزیزم،موفق باشی