2737
2734
عنوان

مشاور کنکور تجربی

188 بازدید | 16 پست

سلام من دانشجوی پزشکی و مشاور رسمی موسسه کنکور هستم در خدمتتون هستم برای مشاوره اختصاصی پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم از برنامه نویسی اختصاصی و شخصی سازی شده خودتون گرفته تا تماسای تلفنی و اصلاح گزارشکارای هر شب با کمترین قیمت توافقی 😀🙌🏻 خوشحال میشم بتونم چیزایی که بلدم بهتون یاد بدم ... موفق باشین🌹

با ارائه مدرک 😄

برای اطلاعات بیشتر در خدمتتون هستم🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لیسانس روانشناسی دارم رشته دبیرستانم انسانی بوده میتونم کنکور تجربی بدم؟؟؟؟؟

بله حتما من دوتا دانش دانش اموز به همین صورت دارم 

اگه امسال شرکت کنین هیچ مشکلی نیست چون تاثیر کنکور مثبته اما اگه بذارین برای سال بعد چون تاثیر معدل قطعی میشه باید امتحانات نهاییو شرکت کنین

2728
من هدف دارم انگیزم دارم واقعا هم دلم میخواد بخونم اما ی چن وقتیه حسشو ندارم اصلا😐چیکار کنم؟

سلام 

یا برنامه درستی ندارین که باعث شده خسته بشین و نتونین بعش پایبند بمونین یا انگیزه ندارین 

اگه خوب بخونین و خودتون پیشرفتتونو ببینین حتما انگیزه هم پیدا میکنین

سلام  یا برنامه درستی ندارین که باعث شده خسته بشین و نتونین بعش پایبند بمونین یا انگیزه ندارین ...

خیلی ممنون💖

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 

سلام وقتتون بخیر... من دارم برلی آزمون استخدامی میخونم... کتابای نظام جدید هم خریدم که برای کنکور بخونم... دو تا بچه دارم وقتم محدود هست... هرچه برنامه میریزم بهم میخوره... واقعا نمیدونم چیکار کنم.. اگر میشه منم راهنمایی کنید

لطفا برای سر کار رفتنم دعا کنید🙏🙏
2738
سلام  یا برنامه درستی ندارین که باعث شده خسته بشین و نتونین بعش پایبند بمونین یا انگیزه ندارین ...

ممنون از لطفتون... من تازه عضو شدم و اصلا نمیدونم چطور باید خصوصی پیام بدم🙈

خصوصی پیام بدین هر کار از دستم بر بیاد انجام میدم 

گلم همینجا پیام میدم.... من دو تا بچه دارم... یک پسر و یک دختر، سال 89 فارغ التحصیل شدم.. ارشد شیمی فیزیک دارم... دو سال آزمون استخدامی دادم سال 98 و 99 یکبار اول شدم و یکبار دوم... خیلی تلاش کردم خیلی.. از همه چیز زدم اما متاسفانه با اختلاف ناچیز در مصاحبه رو شدم... الان دارم کم و بیش میخونم... اما واقعا ناامید شدم... دخترم کلاس اوله باید بهش برسم. پسرم هم کلاس چهارم.. هر بار برنامه میریزم به هم میخوره... واقعا خسته شدم.. دیروز گفتم قید درس خوندن رو بزنم.. اما همه فکر و ذکرم درسه... کتابای نظام جدید هم خریدم اما متاسفانه چون تو فکر آزمون هستم فعلا نمیرسم که برلی کنکور بخونم تا بعد آزمون.... البته بعضی از دروس مشترک هستن... و اونارو هم دارم میخونم... چند روزه انگیزم از دست دادم... نمیدونم چطور برنامه بریزم که هم کار خونه رو انجام بدم هم درس بچه ها و هم درس خودمو پیش ببرم.. 

گلم همینجا پیام میدم.... من دو تا بچه دارم... یک پسر و یک دختر، سال 89 فارغ التحصیل شدم.. ارشد شیمی ...

اما باید تایمتونو تقسیم کنین مثلا صبح تا ظهر که بچه ها درگیرن بذارین برای درس خودتون با تایمای اخر شبو 

بعد از ظهر یا صبح زودو بذارین برای کارای خونه و بچه ها

گلم همینجا پیام میدم.... من دو تا بچه دارم... یک پسر و یک دختر، سال 89 فارغ التحصیل شدم.. ارشد شیمی ...

بعدم برای کنکور از ساعت مطالعه کم شروع کنین اما با برنامه ریزی درست و درسها رو با توجه به شرایط تون بچینین  

2706