2137
2106
عنوان

بنظرتون گلوم چرا اینطورههه؟🥲😭

55 بازدید | 6 پست

یعنی مدام درد میگیره کافیه یه باد بهم بخوره یا یه تیکه بستنی بخورم تا چند روز گلو درد دارم البته بیشتر میخاره ولی خیلی آزاردهندس

الآنم دوباره خارشش شروع شده...بنظرتون از چیه؟

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀

عفونت داری

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

لوزه نداری؟ 

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیست🦋من یه دخترم که بعداز هفت سال به عشقش رسیده😁(با اینکه حتی یدرصد احتمالش نبود ک بهم برسیم ولی از هم دست نکشیدیم.میخوام بگم خدا هیچ امیدی رو ناامید نمیکنه😉) تو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬
2166
نمی‌دونم باید برم سونوگرافی؟

برو دکتر حلق گوش 

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیست🦋من یه دخترم که بعداز هفت سال به عشقش رسیده😁(با اینکه حتی یدرصد احتمالش نبود ک بهم برسیم ولی از هم دست نکشیدیم.میخوام بگم خدا هیچ امیدی رو ناامید نمیکنه😉) تو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬