2737
2734

مادر بزرگ و پدر بزرگم زدن، ۲ روز تب و لرز کردن... 

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و خواهرو برادر و شوهرم استرازانكا زديم

من و خواهر و برادرم اصلا عوارض نداشتيم شوهرم دو شب پا درد داشت و بدنش بي قرار بود

البته خواهرم هم يه مقدار بي قرار بود

اما به جز خانواده خودمون هر كي رو ديدم استرازانكا زده عوارض شديد داشته

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728
شدید بود یا نه

شدید بود ، 

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
2738
میترسم با یه بچه حالم بد نشه تازه ۴۰ روزه کرونام خوب شده میتونم بزنم

اگه کرونا گرفتی قبلاً سینوفارم بزن چون اونایی که قبلاًکرونا گرفتن و آسترازنکا زدن عوارضشون خیلی شدیدتره

مادر شوهر منم چون قبلاً کرونا گرفته بود و آسترازنکا زد حالش خیلی بد شده بود

2706