2194
2106

والا بخدا

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

خخخخخ

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

🤦‍♀️🤐😂😂

……..❤️……….🚶…..🚶‍♀️                                                                                                                                                                ماهِ قَشَنگِشَم:)                                                                   

چی چی هست عکس

باز نمیکنه ک

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

برام صلوات میفرستی؟

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برام 2 تا صلوات بفرستی ؟؟خدایا پس کی حاجتمو میدی؟! خسته شدم از این همه به انتظار نشستن ...اگ امضامو خوندی برام از ته دلت دعا میکنی واقعا محتاجم به دعا ...هر روز که میگذره دلم بیشتر میگیره ؛ انتظار واقعا سخته     دلم غمگین تر از هر شب ، دو چشمم باز بی خواب است...ببار ای آسمان امشب که قلبم باز بی تاب است...نه روز آرامشی در دل...نه شب در چشم من خواب است...همه ناگفته هایم را به تو میگویم که دمی با تو به سر بردن، خودش آرامشی ناب است......میشه برای عزیزترین کسم که زیر خاکه یه فاتحه بفرستی؟!!... خدا همه رفتگانتون رو بیامرزه ..ای که دلم را شکستی ،شبی یک نفر از جنس خودت خنده ای تلخ به چشمان تَرَت خواهد کرد... السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...متوسل شدم بهت یا حسین مرا در انتظار مگذار ...منو تو دعاهاتون فراموش نکنین...محتاجم به دعاهاتون...
2165

من اعتقاد دارم دعای دیگران در حق ادم زود مستجاب میشه 🤗❣️

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃
چی چی هست عکس باز نمیکنه ک

میگه اونایی که از ما میخوان براشون دعا کنیم اگه فرشته ها بدونن شما با ما در ارتباطی از همه جا بلاکت میکنن

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
میگه اونایی که از ما میخوان براشون دعا کنیم اگه فرشته ها بدونن شما با ما در ارتباطی از همه جا بلاکت ...

دقیقااااا😂😂😂

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
2183
برام صلوات میفرستی؟

حتما گلم😐😘

حتما گلم😐😘

فداتشم 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برام 2 تا صلوات بفرستی ؟؟خدایا پس کی حاجتمو میدی؟! خسته شدم از این همه به انتظار نشستن ...اگ امضامو خوندی برام از ته دلت دعا میکنی واقعا محتاجم به دعا ...هر روز که میگذره دلم بیشتر میگیره ؛ انتظار واقعا سخته     دلم غمگین تر از هر شب ، دو چشمم باز بی خواب است...ببار ای آسمان امشب که قلبم باز بی تاب است...نه روز آرامشی در دل...نه شب در چشم من خواب است...همه ناگفته هایم را به تو میگویم که دمی با تو به سر بردن، خودش آرامشی ناب است......میشه برای عزیزترین کسم که زیر خاکه یه فاتحه بفرستی؟!!... خدا همه رفتگانتون رو بیامرزه ..ای که دلم را شکستی ،شبی یک نفر از جنس خودت خنده ای تلخ به چشمان تَرَت خواهد کرد... السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...متوسل شدم بهت یا حسین مرا در انتظار مگذار ...منو تو دعاهاتون فراموش نکنین...محتاجم به دعاهاتون...