2737
2734

زشته نکنیند دیروز یکی عکس گذاشته بود ناراضی بودـ..ــ

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چربی از خودم باید بگیرن؟ 

آره عزیزم من انجام دادم از بدن خودته...

اگه چاق باشی از شکم و پهلو میگیرن، اگر لاغر باشی از رون پات(چربی شکم و رون پا خیلی ماندگاریش بهتره تا قسمتای دیگه ی بدن)...

بار اول ۳٠٪ بیشتر نمی مونه بعد شش ماه، چندماه ک گذشت با چربیایی ک دکتر اضافه بهت میده باید بری ترمیم ک قشنگ بشینه زیر پوستت

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
 آره عزیزم من انجام دادم از بدن خودته... اگه چاق باشی از شکم و پهلو میگیرن، اگر لاغر باشی از ر ...

من که خودم لاغرم رونمم لاغره. تازه دوست دارم رونم چاق بشه. ولی شکم  یکم دارم. عمل دردناکیه؟ 

من که خودم لاغرم رونمم لاغره. تازه دوست دارم رونم چاق بشه. ولی شکم  یکم دارم. عمل دردناکیه؟&nbs ...

بعد از تزریق صورت درد نداره، فقط تغییرش و پُر شدنش کمی حس غریبی برات داره ولی، از جایی ک چربی میگیرن تا چندوقت حسِ کوفتگیِ شدیدی داری، من شکمم چربی داشت ولی دکتر گفت از رون پا میگیرم، حدود دو سه هفته خیلی کوفته بود پام و بشین پاشو کردن برام سخت بود ولی ب مرور دردش از بین رفت

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...