2733
2734
عنوان

توهین به نینی سایتا

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخدا من ۱۲ سالم بود با پسرا میرفتم تو خیابون چرخ سواری. واقعا عشق عاشقی رو نمی دونستم 

آخر راهنمایی بودم میگفتم بچه این جوری دنیا میاد میگفتم من شوهر نمیکنم  اگه شوهر کنم خدا کنه نازا باشم 🤣🤣🤣

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2738

🤦🏻‍♀️😂😂😂😂😂

من دوازده سالم بود میشستم پای فیلم آرزو میکردم شخصیت های اصلی به هم برسن😐

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
بخدا من ۱۲ سالم بود با پسرا میرفتم تو خیابون چرخ سواری. واقعا عشق عاشقی رو نمی دونستم  آخر راه ...

🤣🤣

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

چرا فکر میکنید عشق سن و سال میشناسه؟؟؟ 

چرا فقط زخم زبون بلدید بزنید

چرا دل شکوندن انقد واستون عادی شده؟؟؟ 

من خودم ۱۲ سالم بود عاشق شدم و الان که ۱۸ سالمه همچنان درگیر اون عشقم

بخدا خجالت دارع

همه ی رفتار ادما یه روز به خودشون برمیگرده

مواظب باشید

ممنون میشم منو تو تاپیک های کنکوری تگ کنید😍❤اگه چالش درس خوندن هم داشتید منو تگ کنید 
چرا فکر میکنید عشق سن و سال میشناسه؟؟؟  چرا فقط زخم زبون بلدید بزنید چرا دل شکوندن انقد واستو ...

😒من کاری به این ندارم کاری با توهینش دارم خودتم خجالت بکش مودب باش

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
بخدا من ۱۲ سالم بود با پسرا میرفتم تو خیابون چرخ سواری. واقعا عشق عاشقی رو نمی دونستم  آخر راه ...

منم دوچرخه داشتم تا ۱۱سالگی باپسرا توکوچه مسابقه داشتین ۱۳سالگی ازدوچرخه آوردنم پایین شوهرم دادن😁

الانم دوچرخه پسرمو ازش میگیرم سوارش میشم

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
پروفتو 😂😂😂😂

😁

کیپاپری؟

2706