2733
2734
عنوان

چطور میشه شوهرمو تعقیب کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1870 بازدید | 73 پست
به ماشینت جی پی اس نصب کن . فقط یه دو ساعتی باید ماشین رو ازش بگیری 

اینو آره میخام انجام بدم حتما، شنود و َجی پی اس 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
یجوری شده دست به گوشیش میزنم داد میزنه دعوا میکنه  جوریه ک جلوش نمیتونم دست به گوشیش بزنم دعوا ...

فرض کن فهمیدی با کسی ارتباط داره. میخای چیکار کنی؟؟؟

یه طرف دیگه قضیه رو هم نگاه کن چی شده اینقدر بین تون بی اعتمادی پیش اومده!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به ینفر قابل اعتماد بگو ... مثل .. برادر .   .... یا یه دوست

هیچکدوم ندارم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

اگ گوشیش ایفونه میشه ردیابیش کرد

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2738
حامله ای تنها نرو شاید چیزی شه که ازارت بده متاسفم برای کسیکه زن حامله رو ازار میده😔

والا راستش چیزی ازش ندیدم، ولی میخام بدونم واقعا چیکار میکنه یه حس بدی دارم 

به نظرم نکن اینکار رو 

دفاع از همجنس؟

یا دلیل قانع کننده ای دارین؟

واسه پروفم که شما کاربرا گزارش زدین  .واسه امضامم که نی نی یارجان اخطار دادن ،دیگه چه دلخووووشی میمونه برام عرررررررر بازم شراره موهارو دیوونه کرده مامانش دلاشو عروسکی شونه کرده🚶🏿‍♀
اگ گوشیش ایفونه میشه ردیابیش کرد

نه هواویه

2706