2726
عنوان

بچه ها بیاین من به ساعات جفت اعتقاد پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 74 پست
قربونت برم مرسی شما هم همینطور😍 من چ کنم با این حساس بودن خدایا  بنظرت دوست پسرم زیر ابی نمی ...

عزیز دلی نه بابا چرا زیر آبی قیافشم مهربونه مال منو دیدی چ خشنه😐😂

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد باید خشن باشه درستشم همینه😂

باور کن قبل دوست شدن خودمم ازش میترسیدم بعد دوست شدن خندید دیدم نه خوبهه😂

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2728
پایدار باشید عزیزم امیدوارم همشه عاشق و خوشبخت تا ابد کنار هم باشید منو هم دعا کن😘

مرسی عزیز دلم همچنین محتاج دعای شما هم هستم

سلام فقط امدم بگم ب پسرا اعتماد نکن انقد کادوی گرون دلیل نداره براش بخری اگ خدانکرده کات کنه بره چی& ...

سلام خوبی چطوری چشم چشم 😂❤️🌼

سلام خوبی چطوری چشم چشم 😂❤️🌼

والا بخدا چ دلیل داره.... انقد هزینه نکن.... پسرم مریض شده یک خانومی از اینجا بهم کمک کرد ببرمش دکترالان خودمم مریض شدم حالم بده شرایط مالی ندارم بزم دکتر بعد تو رفتی انقد خرج پسر مردم کردی

والا بخدا چ دلیل داره.... انقد هزینه نکن.... پسرم مریض شده یک خانومی از اینجا بهم کمک کرد ببرمش دکتر ...

الهی بمیرم چرا کرونا گرفتی؟

آخه زشت بود کلی چیز گرون قیمت گرفته بود نمیگرفتم بد میشد

عزیزم اگ میشه درخواست میدم اونجا حرف بزنیم نمیخوام کسی بدونه

چشم بیا

2706