2733
2734

اون دیگه چیه از کجا اومده ؟

بچه ها من یه آرزوی خیلی‌ بزرگ دارم میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهش میکنم 🙏 خیلی دلم می‌خواد به آرزوم برسم خیلی‌ تلاش کردم خدایا خودت کمکم کن بعد تو یاوری ندارم همه پارتی من تویی دستمو بگیر منو به خواستم برسون 🙏🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واکسن اسپایکوژن هنوز از طرف شرکت سازنده (سیناژن) به وزارت بهداشت تحویل داده نشده (برای اطلاعات تکمیلی پیج اینستاگرام خانم دکتر هاله حامدی فر مدیرعامل شرکت سیناژن را فالو کنید .... ایشون اطلاع رسانی می کنند)

واکسن سوبرانا (یا همون پاستوکووک) اومده و توزیع شده منتها فقط به افراد 12 تا 18 سال تزریق می کنند باید موقع تزریق هم حداقل 10 نفر تو مرکز تزریق واکسن باشند تا ویال را باز کنند ولی اگه کسی بالای 18 سال باشه و 9 نفر دیگه هم افراد واجد شرایط سوبرانا باشند به شما هم با موافقت رییس مرکز تزریق می کنند.

من خودم سوبرانا زدم و بسیار راضیم و هیچ عوارضی هم نداشت

اسپایکوژن هم واکسن بسیار خوبیه

هر دوی این واکسن ها پروتئینی هستند و بسیار اثربخش تر از واکسن های حامل ویروس

2738
اومده؟؟ نمی دونید از کی میاد؟؟

اسپایکوژن را فقط کسایی تزریق کردن که تو مرحله کارآزمایی شرکت کردند ... همونطور که گفتم هنوز تحویل وزارت بهداشت نشده ... پیج شرکت سیناژن و خانم دکتر حامدی فر را تو اینستاگرام دینال کنید اطلاعات بروز را می زنند

2706