2726
عنوان

خانما هشت روز از اقدامم میگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم منتظرم 😐✋

الهی هممون طعم شیرین مادر شدن را همین ماه بچشیم من دوران خیلی سختی میگذرونم از یه طرف توی یه مملکت غریب افتادم اینجا کسی نیست از غصه و دردام بگم بهش و سبک کنم خودمو از طرفی عزادار عزیزترین فرد زندگیم هستم از طرف دیگه تحت فشار خانواده شوهر..واقعا بریدم...

2728
دقیقا شرایطت مث منه ، منم 9 روز دیگه تا موعدم مونده 🤕🤕 اما هیچ علائمی ندارم و تقریبا مطمئنم باردار ...

چند روز پیش بی حالی و گاها کمر درد و سر درد و دیروز پشت درد

ولی میگن اینا بخاطر اقدامه

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
الهی هممون طعم شیرین مادر شدن را همین ماه بچشیم من دوران خیلی سختی میگذرونم از یه طرف توی یه مملکت غ ...

خدا بهت صبر بده عزیزم ، این دنیا گاهی زیادی ب بعضیا سخت میگیره 😢 ولی نگران نباش ، انشاالله بعد از این همه سختی به راحتی برسیو خدا حاجت دلتو بده ، دعا در حق دیگران میگیره ، واسه منم دعا کن زودتر نی نی دار شم 😻

خدایا شکرت💜
معمولا بین ۱۲ تا ۱۶ روز قبل از پریود شدن، تخمک ازاد میشه.....یکم زود اقدام نکردی؟

من سیکلم حدودا 35روزه س

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
منم خیلی دلهره دارم چه جالب  استارتر دقیقا هر دو تو یه تایم انتظاریم کاش هر دومون مثبت باشه همی ...

ایشالا شما چن وقت اقدامین

هشت روز از اقدامت میگذره، یعنی تو این هشت روز دیگه رابطه نداشتی؟ 

نه

چند روز پیش بی حالی و گاها کمر درد و سر درد و دیروز پشت درد ولی میگن اینا بخاطر اقدامه

ممکنه باردار باشی ، ولی بیخیال باش ، منم کمردرد داشتم چندروز پیشپیش با ترشح فراوان اما الان دیگه هیچچچچ علائمی ندارم 😞 چند ماهه اقدامی؟؟

خدایا شکرت💜
ممکنه باردار باشی ، ولی بیخیال باش ، منم کمردرد داشتم چندروز پیشپیش با ترشح فراوان اما الان دیگه هیچ ...

ماه اولمه

شما چی

2706