2726

ذکری؟دعایی؟نمیدونم من بگید بخونم برا داداشم

اگر بخندی میگذره. اگر نخندی بازم میگذره. پس لااقل بخند، تا خوش بگذره ...

صدقه بدین

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

سالک؟!

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🌹به شکرانه ،  چند تا دونه ساندویچ نون پنیر، یا هرچی که در توانت هست درست کن بذار توو پلاستیک فریزر، بده به بچه های کار که در سطح شهر میبینی. حتی اگر شده یک عدد.

وقتی خداوند خوشحالت میکنه، تو هم سعی کن به شکرانه، یک بنده ی دیگه رو خوشحال کنی. حتی اگر شده با یک لقمه نون و پنیر🌹

2728
کلی آرامش تو کلامت بود چیزی که من این روزا گمش کردم

🌹از ته قلبم برات آرزو میکنم که خداوند قلبت رو آروم کنه، و چنان آرامشی بهت عطا کنه که در هر شرایطی راضی به رضای خدا باشی و توکل کنی بهش و بهش اعتماد داشته باشی. خداوند محجوب تر از اونه که وقتی بهش  امید داشته باشی، نا امیدت کنه. بهت قول میدم 🌹

🌹از ته قلبم برات آرزو میکنم که خداوند قلبت رو آروم کنه، و چنان آرامشی بهت عطا کنه که در هر شرایطی ر ...

انشاالله همیشه سرشار از حال خوب و سلامتی و شادی و آرامش باشی عزیزم حال دلت خوب باشه الهی

خدایا شکرت .....