2733
2739
عنوان

چرا مردم از من خرید نمیکنن؟ این همه دارم تلاش میکنم هیچی...

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 49 پست
بچه ها بیاین یِ تاپیک بزرگ بزنیم هرکس پیج کاری داره همدیگرو فالو کنیم  خیلی کمک کننده ست واقعا ...

موافقم. اینجا خیلی ها هستند میبینم همین تاپیک استارترو زدن. مطمینا خوب میتونیم دیده بشیم. 

و خدایی که بشدّت کافیست... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من تو شیراز میخوام نمایندگی فروش بگیرم. گالری و میشناسی که بتونی پیجشو بهم معرفی کنی؟ کارهای م ...

حقیقت تو حوزه هنر نه

نمیشناسم 

اميدوارم موفق بشی

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...

عزیزم الان پیجت رو دیدم

دو مورد به نظرم رسید میخوام بگم بهت

اولا که من بشخصه به پیچهایی که عکساشون کپی پیجهای مختلفه اعتماد نمیکنم. شما تمام عکسات از پیجای دیگس. اگر واقعا هدفت ادامه هست خودت عکسها رو تهیه کن با برند خودت

دوما اینکه مدلایی که اوردی مدلایی هست که ترند اکثر پیجهاست و تفاوت قیمتت با اونا زیاده سعی کن از تولیدی تهیه کنی که وقتی میخوای سود کنی خیلی تفاوت قیمت نداشته باشی

2731
عزیزم الان پیجت رو دیدم دو مورد به نظرم رسید میخوام بگم بهت اولا که من بشخصه به پیچهایی که عکساشون ...

خودم جنسا رو دارم. آره درست میگین باید عکسشو خودم بگیرم باید یه محیط مناسب تهیه کنم برای عکاسی از کارام ممنون ازت

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...
2738
خودم جنسا رو دارم. آره درست میگین باید عکسشو خودم بگیرم باید یه محیط مناسب تهیه کنم برای عکاسی از کا ...

خواهش میکنم حتما اسم پیجت هم کنار عکسها باشه بحالت کارت یا نوشته

اینجوری اعتماد بهت جلب میشه

موفق باشی عزیزم

2706